شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1698

52,213 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 172 م سموحه (فالوري انطونيادس )

    RE/MAX Avalon logo image

    فالوري انطونيادس, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٣٧٬٧٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف متشطبة استلام سنة قسط ع 10 سنين مايان

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٨٠٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سوبر لوكس في الشطر الثاني زهراء المعادي

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    شارع سوق زهراء المعادي, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى مدينه الواحه 140م مدينه نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع رقم 5 - مدينة الواحة, مدينة الواحة, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 112م بجاردن 60م 3 غرف و3حمام تشطيب شركه

    ST.John Real Estate logo image

    الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١١٢ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة129م متشطبة للبيع بمقدم 3% + اقساط في تلال ايست

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٧٧٬٥١٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان شقتك في العاصمه الادريه- Dejoya1

    Feeds logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٥٨٣٬٥٦٦ جنيه

    شقة مميزه فورى بالعاصمه الاداريه فرصة سكن واستثمار

    Summit Real Estate logo image

    ميدتاون سكاي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧١٤٬٢٧١ جنيه

    شقة لقطة استلام فوري ريسيل بأقل من سعر الشركة

    IRTKAZ logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٧٣٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري بأقل من سعر الشركة ب8 مليون

    IRTKAZ logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٦٦٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٩٬٩٨٤٬١٨٠ جنيه

    ادفع 5% فقط و استلم شقتك متشطبة في خلال سنة

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ١٢٨٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالفرش اقل سعر استلام فوري شاملة النادي

    IRTKAZ logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك استلام فوري بأقل من سعر الشركة - سوديك

    IRTKAZ logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٧٥٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينه الواحه سعر مميز جدا 130م

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع سموحه 220 فيو الدوران

    ميدان سموحة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مرخصة على الترام مباشرة فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

    شارع الفتح, جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سموحه امام نادي سموحه 170م متشطبه

    Dk REAL ESTATE logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٦٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص دوبلكس240م 3 غرف بالشيخ زايد قسط 12سنه

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 140م+ جاردن75م جاهزه ع المفتاح بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٤٠٢٬٧١٦ جنيه

    شقة لقطة متشطبة بأقل سعر و خصم 31%اميز لوكيشن

    IRTKAZ logo image

    ساحة ريجنت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٦١٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في إدريس إيست فرصة مميز التجمع الخامس

    Realtors logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧١٤٬٢٧١ جنيه

    شقة لقطة استلام فوري ريسيل بأقل من سعر الشركة

    IRTKAZ logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٥٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل استلام فوري بأقل سعر - سكاي كوندوز

    IRTKAZ logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٩٨٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بأقل من سعر الشركة استلام شهرين فيو مميز

    IRTKAZ logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بمقدم 10% فقط لفترة محدودة في سراي

    IRTKAZ logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع