شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1695

52,213 عقارات أخرى
  • 18

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة ريسيل بأقل سعر لسرعة البيع قسط 6 سنوات

    IRTKAZ logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬١٥٧٬٠٠٠ جنيه

    وحدة 131 م² بجوار البنوك الرئيسية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٣١ متر مربع

    ٤٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة كورنر استلام فوري ريسيل بأقل سعر

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل استلام فوري فيو علي حمام السباحة

    IRTKAZ logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك متشطبة بالفرش استلام فوري بسعر مغري

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات استلام فوري شاملة النادي

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    مساحة 140 م² بنمط حياة عصري نشط

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200م كفر عبده ( متفرع من ش قرداحي )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع قرداحي, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٩٢٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات ريسيل بأقل سعر اقرب استلام

    IRTKAZ logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة استلام فوري بأقل من سعر الشركة

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي 16 الشيخ زايد امام بيفرلي هيلز

    Abrag 2 logo image

    الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بفيو مفتوح استلام فوري بأقل سعر

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة 140 م² مع نظام أمني 24/7

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 3 غرف بالتشطيب كمبوند ادرس الشيخ زايد .

    Abrag 2 logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٥٧٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٤٥٠٬٥٣١ جنيه

    شقة لقطة استلام 2026 ريسيل بأقل من سعر الشركة

    IRTKAZ logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٧٩٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢٦٤٬٠٠٠ جنيه

    وحدة 116 م² قريبة من مسارات المشي وركوب الدراجات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١١٦ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢٨٨٬٠٠٠ جنيه

    وحدة 131 م² داخل مشروع يوفر خدمات فندقية متكاملة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٣١ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة ريسيل بأقل سعر لسرعة البيع استلام فوري

    IRTKAZ logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٠٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب استلام فوري شاملة النادى والجراج

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٣٨٤٬٠٠٠ جنيه

    مساحة 133 م² في قلب الغردقة الحيوي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٣٣ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة دبل فيو سعر مميز اميز لوكيشن في الكمبوند

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤١٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢٥١٬٠٠٠ جنيه

    وحدة 133 م² بالقرب من بيست واي وخير زمان

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٣٣ متر مربع

    ٤٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع في ذا ادريس الشيخ زايد

    Abrag 2 logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٩٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢٥١٬٠٠٠ جنيه

    مساحة 133 م² قريبة من مستشفيات الكوثر والمصري

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٣٣ متر مربع

    ٤٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة ريسيل بأقل من سعر الشركة استلام فوري

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع