شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1703

52,213 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاضية بالمجاورة الخامسة – قرب محور محمد نجيب

    Al Maz Real Estate logo image

    المجاورة الخامسة, المنطقة الرابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك جاهزة للسكن بنص سعر استلام فوري بفيو لاجون

    New Home for Real Estate logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 155 م لوران (ش على بك حسين )

    RE/MAX Avalon logo image

    لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 240م شارع الكورنيش الرئيسي تري النيل

    Property insider logo image

    شارع كورنيش النيل, العجوزة, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف تشطيب كامل بالتكيفات بمقدم 5% تلال ايست

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164م بمقدم 5% و اقساط تصل الي 14 سنة التجمع

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    إيفوار إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٧٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ٢٥٠ متر مدينه نصر مصطفي النحاس ٣غرفه ٣ حمام

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    استلم شقتك متشطبة جاهزة للسكن و متاح تقسيط

    New Home for Real Estate logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٤٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 175م للبيع سبورتنج

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٢٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في شيراتون شقة للبيع بالتقسيط اللي يناسبك

    New Home for Real Estate logo image

    روك يارد, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٤٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند ذا ادريس الشيخ زايد 134م فيو حمام السباحة

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٥٬٩٧٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 210م للبيع بمصر الجديدة – موقع مميز

    Good Deals logo image

    شارع الشيخ علي عبد الرازق, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 170 م سموحة (جراند فيل)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع جراند فيل سموحة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٦٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ف سموحة شارع النقيب شريف رمزي 220م متشطب

    Dk REAL ESTATE logo image

    شارع النقيب شريف رمزى, الحضرة, حي وسط, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز لوكيشن في مدينه نصر

    التوحيد للاستثمار العقاري logo image

    شارع مدرسه زهراء مدينه نصر, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ٩٦ متر مربع

    ١٩٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٥٣٨٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مغري امتلك شقتك كاملة المرافق وخصم كاش مفاجاة

    New Home for Real Estate logo image

    عمارات ضباط الماظة, شارع الثوره, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٤٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 3 غرف بجاردن تشطيب كامل ماونتن فيو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٢٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة متشطبة باقل مقدم والباقي علي اطول فترة سداد

    New Home for Real Estate logo image

    روك وايت, الحي التاسع, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٤٬٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٢٬٣١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن متشطبه فيو النيل جريان بالم هيلز

    Abrag Real Estate logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ١٤٠٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 166م , سموحة

    Wealth Platinum logo image

    شارع الصفاء, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالبنفسج 7 بالتجمع الأول قرب التسعين

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع الاخشيدي, البنفسج 7, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٢٥ متر مربع

    ٢٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بجاردن استلام 2026 بخصم 40% / تقسيط

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة ف الشيخ زايد امام هايبر1

    Property Hills Star logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 180م تشطيب كامل ريسيل بسعر مميز جدا سوديك

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 163م , سموحة

    Wealth Platinum logo image

    شارع الصفاء, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٤٦٬٠١٢ جنيه/متر مربع