شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1670

52,213 عقارات أخرى
  • 26

    شقة

    ١٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع فى موقع مميز جدا استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٤ متر مربع

    ٥٤٬١٩٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع دبل فيو اقل سعر استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٥٦٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطه للبيع ريسيل بالمطبخ + التكيفات/هايد بارك

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل لقطة للبيع تشطيب كامل استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 195 م سبورتنج (تاني نمرة من البحر)

    RE/MAX Avalon logo image

    سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن 3 غرف للبيع في اللوتس بالتقسيط علي10 س

    Held Real Estate logo image

    ايزولا سنترا, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٦٥٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة علي محور 26 يوليو مباشرا متشطبة

    Property Hills Star logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٢٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقة ريسيل فى التجمع الخامس بفيو مميز

    IRTKAZ logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٤٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قويه بالتجمع الخامس 3غرف سعر مميز استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    محور محمد نجيب, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٩١٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع فى هايد بارك استلام سنه بفيو مميز

    IRTKAZ logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٤٤٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 190م 3 غرف+غرفة نانى فيو حمام سباحة قسط 9سنين

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 300م سوبر لوكس بالقرب من احمد فخرى م.نصر

    Envigo Real Estate logo image

    شارع ابراهيم نوار, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع باقل من سعر الشركه استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٥٦٬١٤٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٤٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل للبيع في زد إيست بإطلالة لاندسكيب

    clear scope logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٣٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع تشطيب كامل بالمطبخ استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٥٢٬٧٩٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالعبور الحي الأول محلية 6

    Emak Realestate logo image

    شارع عبد الرحمن الرافعي, محلية 6, الحي الاول, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٨٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبه بالكامل فى موقع مميز استلام سنه

    IRTKAZ logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى قلب المستقبل واقساط تصل حتى 12 سنه

    IRTKAZ logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٦٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع207م,المعراج السفلي - المعادي ,سوبر لوكس

    Envigo Real Estate logo image

    مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٢٨٬٩٨٥ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٨٬٥١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى قلب التجمع واقساط حتى 10 سنوات

    IRTKAZ logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٤٦٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر وحدة بهذا السعر في كمبوند البروج – سارع بالحجز

    clear scope logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة كمبوند ازاد–فيو بول وجاردن واستلام فورى

    clear scope logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٧٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مدينتي 140م فيو جاردن B12 بجوار الخدمات

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 230م هاى سوبر لوكس بالقرب م شارع التسعين

    Envigo Real Estate logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن متشطبه 130م+50م جاردن استلام فوري+قسط

    Property Hills... logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع