شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1673

52,213 عقارات أخرى
  • 17

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقه 122م على حمام السباحه فى قطاميه جيت

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٠٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ف عمارات المصرية بلازا,سوبر لوكس

    Envigo Real Estate logo image

    حي الواحة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    1

    ١٧٠ متر مربع

    ١٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 350م سوبر لوكس بالقرب من سوبر ماركت بنده

    Envigo Real Estate logo image

    شارع حافظ رمضان, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م سوبر لوكس ف الحي السابع, مدينة نصر

    Envigo Real Estate logo image

    شارع الامام ابو حنيفه, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م² وجهه في كمبوند بفاريا تاون معمار المرشدى

    MRG Real Estate logo image

    بافاريا تاون, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١٢٤٬٠٠٠ جنيه

    شقتك176م بمقدم 600الف وقسط شهري 24الف

    MADAEN GROUP logo image

    اب تاون اكتوبر الجديدة, مدينة أكتوبر الجديدة, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١٧٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 210م -الياسيمن2,تشطيب هاي سوبر لوكس

    Envigo Real Estate logo image

    الياسمين 2, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٩٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبة باقل من سعر الشركة استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٦٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155م لقطة في حي البوليفارد التوسعات الشماليه

    MADAEN GROUP logo image

    الحي 300, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٨٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى قلب التجمع الخامس واقساط حتى 9 سنوات

    IRTKAZ logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٢٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 145م بمقدم 750الف وتقسيط ع24شهر

    MADAEN GROUP logo image

    الحي 300, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٦٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمقدم 5% فى موقع مميز جدا واقساط حتى 12 سنه

    IRTKAZ logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٧٤٬٥٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 125م للبيع متشطبة استلام فوري داخل جراند هايتس

    Property Hills Star logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 157م بحرى بأفضل تقسيم بالقرب من مدينتى تقسيط

    بيتي للمقاولات logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ١٥٬٤٧٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه نص تشطيب للبيع باللوتس الشماليه بالتجمع ال5

    Al Maz Real Estate logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٦٥ متر مربع

    ٢٣٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقه 178م فيو بحيرات بارقي كمبوند بريفادو

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٧١٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك 154م بمقدم 600 الف وقسط شهري 17 الف

    MADAEN GROUP logo image

3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٥٤١٬٨٢٧ جنيه

    شقة للبيع فى قلب المستقبل واقساط حتى 8 سنوات

    IRTKAZ logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٦١٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه نص تشطيب للبيع بالأندلس1 بمساحه 184متر بالتجمع

    Al Maz Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٤ متر مربع

    ٢٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دوبلكس450م بإطلالةمميزة بأرض الجولف هليوبوليس

    Good Deals logo image

    ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٤٥٠ متر مربع

    ٣١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم واقساط على 12 سنه احجز وحدتك تشطيب كامل

    IRTKAZ logo image

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع بدار مصر القرنفل امام بوابه 6

    Al Maz Real Estate logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٩٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 245م ريسيل على زهراء المعادى فى ريحانه ريزيدنس

    MRG Real Estate logo image

    ريحانة ريزيدنس, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٣٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 270م -الياسمين4 , تشطيب سوبر لوكس

    Envigo Real Estate logo image

    الياسمين 4, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٧٠ متر مربع

    ٤٣٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه نص تشطيب للبيع بكمبوند ميدتاون بالتجمع ال5

    Al Maz Real Estate logo image

    ميدتاون, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٥ متر مربع

    ٥٥٬١٠٢ جنيه/متر مربع