شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1669

52,213 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٠٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع في التجمع الخامس القاهرة الجديدة

    Held Real Estate logo image

    ايزولا سنترا, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٦٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند في التجمع الخامس بالتقسيط

    Held Real Estate logo image

    ايزولا سنترا, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٦٣٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالعبور الجديدة الأكثر تميزا مسلسل 2

    Emak Realestate logo image

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٦٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبه بالتكيفات موقع مميز استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٧٬٣٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200م سوبر لوكس لوكس شارع متفرع من عباس

    Envigo Real Estate logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه لامتلاك شقه 140م استلام فوري بأقل مقدم B12

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 280م سوبر لوكس بالقرب مصطفى النحاس م.نصر

    Envigo Real Estate logo image

    شارع سمير عبد الرؤوف, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٤٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 220 متر للبيع في المنطقه التاسعه تفرعات النحاس

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع احمد حسن, المنطقة العاشرة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط 123م مدينه نور وايد جاردن اول استلام فرصه

    Darak Madinaty logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    2

    ١١٩ متر مربع

    ١٢٦٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقه بسعر لقطه ريسيل موقع مميز-هايد بارك

    IRTKAZ logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٥٥٬٢٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عايز تسكن ف مدينه سمارت متكامله وفرتلك 123م ف نور

    Darak Madinaty logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ١٢١٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري ف زايد مع سوديك بمقدم935K وقسط ع8س

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ١٦٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف مميزفي كمبوند اويست مرحلة Club residence

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٤٧٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ف الشيخ زايد متشطبة ف سولانا -اورا

    Property Hills Star logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٩٩ متر مربع

    ٤٩٬٧٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك باقل مقدم فى موقع مميز فى قلب المستقبل

    IRTKAZ logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 148م بكمبوند جراند جيت الترا سوبر لوكس

    Go Homes logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٥٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة جدا للبيع ف الشيخ زايد من ديونز

    Property Hills Star logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٣٢٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٧٬٢١١٬٠٢٢ جنيه

    شقة ريسيل فى قلب القاهره الجديدة بفيو مميز

    IRTKAZ logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٥٤٬٦٢٨ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى اوريا سيتى

    Elite Groupe logo image

    محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فلمنج

    Elite Groupe logo image

    فلمنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل شامل وديعه الصيانه و مصروفات التنازل

    Remax Professional. logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٣٦٬٩١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس - حي اللوتس

    Held Real Estate logo image

    ايزولا سنترا, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٦٣٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف مميزفي كمبوند اويست مرحلة tulwa

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٠٬١١٧ جنيه/متر مربع