شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1660

52,213 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بفيو مميز بكمبوند جايد

    Gold Routes logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | Fifth Square – إطلالة مميزة على لاجون

    Beltone logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٧٢٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر لقطة شقة متشطبة بالكامل + تكيفات+ مطبخ امريكي

    Coldwell Banker Wealth logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة في ذا سكوير التجمع الخامس بموقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ماتفوتهاش شقة متشطبة+تكيفات+3غرف استلام فوري

    Coldwell Banker Wealth logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة شقة متشطبة 5% مقدم قسط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبة عرض محدود 5% مقدم قسط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبة-3غرف ماستر بفيو بارك استلام فوري

    Coldwell Banker Wealth logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٨ متر مربع

    ٧٣٬٢٣٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-لقطهه باقل سعر متاح في السوق اقرب استلام

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متطشيه بالكامل في اكتوبر بلازا _سوديك

    Abrag 2 logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٤٩٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبة بالتكيفات+استلام فوري- 5غرف ماستر

    Coldwell Banker Wealth logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٨ متر مربع

    ٧٣٬٢٣٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٢٬٥٧٣٬٠٢٧ جنيه

    شقة مارفيل ٣ غرف | ٢٠٩م²|إطلالة مباشرة على اللاجون

    Homescout logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ١٠٨٬٠٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالم هيلز الاسكندرية

    ICONIC logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٦٥٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام فوري ريسيل بسعر لقطه | ماونتن فيو

    Coldwell Banker Wealth logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في المربع الذهبي علي رئيسي النهر الاخضر مباشرة

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعة البيع شقة 124م متشطبة بالمطبخ بموقع متميز

    Value For Real Estate logo image

    بالم سيتي, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٢٦٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي فاخر مع حديقة كبيرة للبيع في ذا سكوير التجمع

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند أكتوبر بلازا-سوديك 163 متر .

    Abrag 2 logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٤٩٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه130م+50م جاردن متشطبه استلام فوري بتكملة اقساط

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مودرن ٣ غرف في تيجان ٢ زهراء المعادي

    Good Deals logo image

    تيجان, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٣١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة تكملة اقساط اكتوبر بلازا سوديك استلام .

    Abrag 2 logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٤٩٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند ذا سكوير – القاهرة الجديدة

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    156م شقة للبيع باللوتس الشمالية ألترا سوبر لوكس

    Find Real Estate logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٦٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165 متر بمدينتي فيو جاردن تشطيب الترا

    Dastan Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص مقدم!! ل3 غرف في اي سيتي اكتوبر, استلام 6شهور

    Real Vision logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع