شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1661

52,213 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف - استلام فوري - سوديك فيليت - التجمع الخامس

    Coldwell Banker Wealth logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للبيع أرضي بحديقة في ذا سكوير التجمع 5

    رابح للتسويق العقاري logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٤٨٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر مقدم شقه 3 غرف في آي سيتي اكتوبر.

    Real Vision logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٥٥ متر مربع

    ٧٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى مروج

    Next Estate logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٤١٬٣٨١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م سوبر لوكس فى الحى السابع مدينة نصر

    Envigo Real Estate logo image

    شارع الامام ابو حنيفه, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه للسكن - استلام فورى - متشطبه بالكامل ...

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 160متر-استلام فوري-فيليت سكاي كوندوز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن في الشيخ زايد دقايق من هايبر وان

    Property Hills Star logo image

    اليزيوم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٣٥٬٦٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام فوري ريسيل بسعر لقطه | ماونتن فيو

    Coldwell Banker Wealth logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في كمبوند ذا سكوير التجمع 5

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٥٧٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطعه 810 مسلسل 3 التكميلي قرعه 2016

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 220 م رشدي (ش سوريا)

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع سوريا, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تكملة اقساط 3 غرف فيو وتر فيوتشر ولاند سكيب

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٢١٬٣١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالعبور الحي الثالث

    Emak Realestate logo image

    طريق بلبيس - خط 10, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٠٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ريسيل بقلب التجمع بسعر مميز / ماونتن فيو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أكبر شقة أرضي بحديقة في ذا سكوير القاهرة الجديدة

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع ف بالم باركس متشطبة

    Property Hills Star logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي مع حديقة للبيع في مجمع ذا سكوير التجمع

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٦٣٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه ارضي بجاردن ف ايفيا ااقل سعر ف الماركت

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع بخصم 40% للكاش في العاصمة الادارية

    Closer logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٢٨٬٦٣٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة متشطبه ريسيل فيو مفتوح / جايد

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدمك خصمك شقه للبيع 131م أمام جامعة MSAتصميم دره

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٩٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | شقه استلام فوري ومتشطبه باقل سعر فالماركت

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع