شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1564

51,994 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في شارع نبيل الوقاد ارض الجوالف مصر الجديدة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع نبيل الوقاد, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 143 متر في اميز لوكيشين بجوار الجامعه الصينيه

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ١٩٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر في السوق شقة 175م استلام فوري ريسيل

    Mrkt Shake logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بفيو مفتوح بجوار الحي الدبلوماسي وبـخـصـم10%

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في كمبوند Address مساحه : ١٣٤ م .

    Abrag 2 logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٦٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في منطقه الاولي 220مترمدينه نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع اسماعيل القباني, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اسم المجمع: بالم هيلز (كابيتال جاردنز)

    I-Zone logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٣٠٬٣٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر 3 غرف نوم فيو لاند سكيب استلام فوري

    Mrkt Shake logo image

3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٣٢٬٦٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٦١٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف جاهزة للسكن بأقل سعر فى العاصمة+خصم 50%

    Roots Real Estate logo image

    اويا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٨٬٢٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 220م دور اول+بنتهاوس+روف 100م بقسط ربع سنوى

    متصدر

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر في السوق شقة 175م استلام فوري ريسيل

    Mrkt Shake logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الريسيبشن و الغرف فيو مفتوح ثاني نمرة من الترام

    Remax Professional. logo image

    شارع خليل مطران, سابا باشا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٨٣٩٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان شقة 3غرف بأقل سعر فى العاصمة الإدارية

    Roots Real Estate logo image

    لافيردى كاسيت, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٢٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٦١٬٥٨٠ جنيه

    شقه للبيع في بلوم فيلدز مرحله تيرسس

    Smart Assets Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف بدون مقدم بالعاصمة بتسهيلات على 12سنة

    Roots Real Estate logo image

    سيدج ليكس ريزيدنس, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مرخصة الريسيبشن والغرف فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

    شارع عبد المنعم سند, الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل دائري المعادي كمبوند قطامية جيت مميزه

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٢١٬٧٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري استلام فوري متشطبه بالعاصمه وبدوون مـقـدم

    Roots Real Estate logo image

    فينشي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٤٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 220م دور اول+بنتهاوس+روف 100م بقسط ربع سنوى

    متصدر

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري مبنيه ومتشطبه بالكامل بقلب العاصمه-مقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    ارمونيا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 175م جاهزة للسكن الان بالعاصمه تقسيط علي10سنين

    Roots Real Estate logo image

    ستاو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ١٧٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر في السوق شقة 175م استلام فوري ريسيل

    Mrkt Shake logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في دجلة لاند مارك في مدينه نصر ريسيل

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ١٩٬٦٧٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٠٬٥٢٨٬٨٩٩ جنيه

    شقه 136م للبيع بالتقسيط نوادر B1 اول سكن فيو جاردن

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٧٧٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقه 3غرف بالعاصمه علي المحور المركزي

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع