شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1505

51,994 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٠٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 10% و تسهيلات على 6 سنوات فيو نادى

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالسعر القديم فيو مفتوح تشطيب كامل

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٤٥٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ولقطه لن تتكرر شقة بمدينتي بسعر مميز ٢٠٠ متر

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام خلال 6 شهور السعر القديم فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٣٨٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة Resale للبيع 145م سموحة

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة جداً 3 غرف للبيع في العاصمة الجديدة

    Closer logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٨٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة Resale للبيع 145م سموحة

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٣٤٬٢٥٠ جنيه

    شقة 177م دور أول بالتجمع | سعر تكلفة مباشر

    متصدر

    Enshaa RE logo image

    شمال الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٧ متر مربع

    ٢١٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع متميز فيو لاجون بحري باقل سعر في الماركت

    THE SECRET INVESTMENT logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف وصالة_تشطيب كامل_أمام بيست واي

    Alabtal Developer logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٠٬٣٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الآن في البارون سيتي موقع مميز بالمعادي

    Chances Real Estate logo image

    بارون سيتي, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٢٣٬٦٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي جاردن في ماونتن فيو ١٫١ باقل سعر في السوق

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة في موقع مميز بشرق الأكاديمية بتشطيب عصري

    Chances Real Estate logo image

    شرق الاكاديمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مطلات مفتوحة بالكامل استلام فورى

    Remax Professional. logo image

    شارع مدخل شركة النقل والهندسة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٥٥٬٢٣٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح على الفيلات استلام خلال سنة تشطيب كامل

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٥٠٬٣٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق فيو مفتوح تشطيب كامل

    Remax Professional. logo image

    ايفوري مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٣٧٬٣١٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 145م للبيع كومباوند Raya Park Alexandria

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    كفر الدوار, البحيرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 177م بالتجمع | حصريًا بسعر التكلفة بدون عمولة

    متصدر

    Enshaa RE logo image

    شمال الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٧ متر مربع

    ٢١٬٧٥١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح علي لاند سكيب استلام فوري دور مميز

    Remax Professional. logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٥٠٬٥٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٥٦م بمقدم ٩٦٠ الف في صوارى

    Pharos Real Estate logo image

    سوليك جاردنز, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل تقسيمه شقه 3 غرف ف تاج سيتي بدون مقدم

    Closer logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٧٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو على شارع النقل و الهندسة استلام فورى

    Remax Professional. logo image

    فالور سموحة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٥٥٬٢٣٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٦٧٨٬٧٥٠ جنيه

    فيو مفتوح على الفيلات تسهيلات في السداد

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٦٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 125م في شمال الرحاب | السعر 2,375,000 فقط

    متصدر

    Enshaa RE logo image

    شمال الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع