شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1421

52,310 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٩٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 142م للبيع فاي سوديك -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٦٦٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع شقة 3غرف امام بوابة الرحاب وقسط 8سنين

    Roots Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٧١٬٩٧٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع الحي الخامس قرب التسعين بالتجمع ل5

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع 17, الحي الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٢٣٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ميدان الجامع – مصر الجديدة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع المنصوره, ميدان الجامع, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بإطلالة بانورامية بمرحلة إيلان

    Next Door Consultancy logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ١٧٬٩٣٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٨٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمقدم5% فى كريسينت واك مع مراكز بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ١١٤٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٤٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فيدا سموحة الإسكندرية 132م²

    AQAR One For Realestate logo image

    سموحة الجديدة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية 204م للبيع في الشيخ زايد و سعر مميز

    property hills Elite logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٣٠٬٣٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بمقدم 650 الف بحري فوري ومتشطب بالعلمين

    Falcon for Real Estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٧٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه نص تشطيب180م استلام خلال 10 شهور بزهره العاصمة

    galaxy house real estate logo image

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحرية للبيع مباني 2012 م وخلف الحديقة الدولية

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع ابن قتيبه, الحديقة الدولية, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر لاكبر مساحة شقة متشطبه بالكامل

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165م (إسكندر إبراهيم - خطوات من البحر).

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع إسكندر إبراهيم, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٢٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 205 م سابا باشا ( طريق الجيش )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع بطليموس الفلكي, سابا باشا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٣٬٩٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٢١٩٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري مطلات مفتوحة بالكامل تشطيب كامل

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤١٬٢٥١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٢٧٣٬٩٥٤ جنيه

    شقه 142م للبيع فاي سوديك -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٥٨٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 230م مباني حديثة شارع لبنان

    Property insider logo image

    شارع لبنان, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع اويست -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك باقل مقدم واقساط تصل حتى 9 سنوات

    IRTKAZ logo image

    لافيردى كاسيت, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٤١٤٬٢٢٠ جنيه

    شقه 170م للبيع اويست -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٣٬٦١٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مسجله شهر عقاري / للبيع علي شارع مصطفي النحاس

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كريستال بلازا علي دائري المعادي ريسيل

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة امتلك شقة+185م رووف للبيع بأقساط12سنة

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٧٩٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في وصال ١٦٠م مقدم و اقسط استلام فوري

    Impact Investments logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١١٬٣٣٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة علي الاجون للبيع بمقدم 7% +قسط ع 12 سنه-الساحل

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٦٠٬٩٦٢ جنيه/متر مربع