شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1420

52,310 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٧٬٧٣٩٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شقتك 3غرف بأميز لوكيشن بالتجمع+بتقسيط5 سنين

    Roots Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٩٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالفرش 240م شارع شهاب الرئيسي

    Property insider logo image

    شارع شهاب, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٩١٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة في سوديك ايست موقع مميز متشطبة اقل مقدم

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٢٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٩١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دور ارضي بجاردن للبيع تشطيب سوبر لوكس 820 مقدم

    Closer logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٤٤٬٤٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فاخر للبيع – جاهز للاستلام الفوري – Namya

    property hills Elite logo image

    ذا 8, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٧٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شاليه 3غرف دبل فيو بأقل سعر في الماركت

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي استلام فوري بسعر مميز للبيع الباتيو اورو

    why solutions logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٧٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بحديقة استلام فوري للبيع في صن كابيتال

    Remax The Address logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فاخر للبيع – جاهز للاستلام الفوري – Namya

    property hills Elite logo image

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٧٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬٣٧١٬٢٥٠ جنيه

    أستلم شقتك فوري 155م-3غرف بمقدم أقل1,5M- بيت الوطن

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢١٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى منطقه الزهور خلف محكمه مدينه نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع تهامه, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كيان \ ريسيل نموذج B\ ارضى بجاردن \ 140 م \ متشطبة

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في ماونتن فيو اي سيتي شقه كورنر 170متر

    Smart Step logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تسهيلات علي 3 سنوات اقرب استلام فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٣٨٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن ريسيل للبيع فى موقع مميز استلام فورى

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٤٩٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 165م صافي - الساعه شاكوس - فيو مفتوح

    Elite Groupe logo image

    ميدان الساعة, فيكتوريا, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٦٥ متر مربع

    ١٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٥٨٨٬٧٥٠ جنيه

    أستلم شقتك فوري بمقدم أقل 1Mف بيت الوطن سداد3سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢١٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع ف الشيخ زايد استلام فوري متشطب

    Property Hills Star logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٤٤٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى قلب العاصمه الاداريه واقساط حتى 8 سنين

    IRTKAZ logo image

    لوميا لاجونز, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورًا شقة 199م متشطبة للبيع في ألجريا سوديك

    Property Hills Star logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٣٦٬٨٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٦٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة موقع مميز في سوديك ايست ريسيل 3 غرف

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٥٬٨٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فاخر للبيع – جاهز للاستلام الفوري – Namya

    property hills Elite logo image

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٧٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع وسعر مميزين للبيع في باتيو أورو

    why solutions logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف برايم لوكيشن للبيع بأقساط 12سنة -مارينا 8

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٦٤٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٤٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمدينة نور 121 متر علي 15 سنة نموذج B

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٤٤٬٨٣٤ جنيه/متر مربع