شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1398

52,310 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر ارضي بجاردن في هايد بارك والماركت

    Gold Routes logo image

    مول هايد بارك بيزنس, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٦٧٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3 غرف في ماونتن فيو آي سيتي أكتوبر

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ف المربع الذهبي موقع مميز بين ٣ بوابات رئيسيه

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك واجهه على الشارع في كريستال بلازا 140م 3 غرف

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك بسعر مميز في شارع اللاسيلكي

    Chances Real Estate logo image

    شارع اللاسلكي, اللاسلكي, المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف في كريستال بلازا علي دائري المعادي ريسيل

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة+250م جاردن استلام فوري للبيع ريسيل - ذا سكوير

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٤٧٬٤٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمساحات متنوعة للبيع في قلب المعادي الجديدة

    Chances Real Estate logo image

    ميدان الجزائر, المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في aterway بالتكيفات لوكيشن مميز

    Allocate Real Estate logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٨٠٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 135 م للبيع بسعر مميز بكومباوند ريتش هاوس

    Aspire Properties logo image

    شارع طه حسين, النزهه الجديدة, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في ايريس احسن لوكشن و بحري احسن فيو و ارخص سعر

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف للبيع بأقل سعر قسط علي 10س بالتجمع الخامس

    GCR Developments logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٢٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزة للمعاينه في زيزينيا المستقبل وبأقل سعـر

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    زيزينيا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٩٤٧٬٧٢٩ جنيه

    شقه بحديقة للبيع او ويست-موقع متميز

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٤٩٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبة باقل سعر فالسوق بموقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٢٣٨٬٤٣٢ جنيه

    شقه 155م للبيع اويست -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٦٬٦٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٧٨١٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3نوم جاهزة للسكن الان بجوار هايد بارك بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    روك فيرا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٧٠٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب خاص بكمبوند ريجنسي بارك

    Gold Routes logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٧١٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل متشطبة بالتكييفات في واترواي WATERWAY

    clear scope logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي – B10 – مساحة 165 متر–أول علوى

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل فيو بكمبوند سراي

    Gold Routes logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٣١٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في كمبوند فيفث سكوير

    Smart Step logo image

    ساحة الفيلا, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٩٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155 متر مسلسل 3 حدائق اكتوبر المربع الذهبي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بكمبوند سراي

    Gold Routes logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٣٬٩٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه احسن لوكشن و بحري احسن فيو و ارخص سعر تاج سيتي

    Egypt Best Properties logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع