شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1399

52,310 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري بجوار وادي دجلة بحري بفيو خيالي +حديقـة

    Falcon for Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ٦٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف فاخر في نرجس 1 فرصة استثمارية مميزة

    The Map Investments logo image

    النرجس 2, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة متشطبة استلام فوري بحري لفترة محدودة

    Egypt Best Properties logo image

    بارك كورنر, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٤ متر مربع

    ٥٨٬٧٦٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٥٧٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 3 غرف دور عالي في صواري استلام فوري

    Pharos Real Estate logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٤٦٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120م المندرة ( تاني نمرة من البحر )

    Inspire Homes logo image

    المندرة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٧٤٬٧٠٦ جنيه

    شقة 150م في هافا R8 بقسط يصل لـ 12 سنة

    The Map Investments logo image

    هافانا هيلز, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٤٩٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكومباوند بشارع المفتش محرم بيك

    Elite Groupe logo image

    محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١١٢ متر مربع

    ٢٣٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أحجز الان شقه 3غرف لقطه بأقل سعر بمقدم3% بالعاصمه

    Roots Real Estate logo image

    الوادي 8, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٣٨٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالقرب من البوابه بفيو ع الجولف للبيع مدينتي

    Circle Realestate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٩٩٬٥٣٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٨٣٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبه بالكامل بالتكيفات استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٦٦٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق الاهرام منطقه س واجهة تشطيب سوبرلوكس

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة القديمة - حورس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ١٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أمتلك الان شقه امام السنترال بارك بالعاصمة بمقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    الجزر, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٣٦٬٧٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٩٥٦٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر الشركه و بدون اوفر شقه للبيع في نور

    Redefine logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٧٢٬٨١٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى موقع متميز بالمنطقة العاشرة بمدينة نص

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الصواف, المنطقة التاسعة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبيلكس لقطه للبيع في التجمع الخامس ف الحي الثالت

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    مسجد فاطمة الشربتلي, الحي الثالث, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٦٥ متر مربع

    ٣٠٬١٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة استلام فوري متشطب ف زايد رجينسي للبيع

    Property Hills Star logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٩٦ متر مربع

    ٧٦٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبه بالكامل باقل مقدم استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٣٨٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة خاصة للبيع ي ماونتن فيو آي سيتي

    Redefine logo image

    لاجون بيتش بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165م مسلسل 3 حدائق اكتوبر المربع الذهبي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٦١٧٬٠٠٠ جنيه

    تسهيلات على 5 سنوات فيو مفتوح على البلازا

    Remax Professional. logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٥٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع استلام فوري في لافيستا السخنه متشطب

    Impact Investments logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأرخص سعر شقة 178م استلام فوري بفيومميز لفترةمحدود

    Bright logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٢٨٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطوات من نادي سموحه مرخصه مساحة مميزة

    متصدر

    Remax Professional. logo image

    ميدان فيكتور عمانوئيل, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٤٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أمتلك وحدتك 3 غرف بفيو مميز في كمبوند ذا سكوير

    Smart Step logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل للبيع في ابراج زد ساويرس الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع