شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1379

52,310 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٣٬٣٤٧٬١٨٤ جنيه

    شقة للبيع فى قلب القاهرة الجديدة استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١١١٬١٧٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مدينتي133م فيو وايدجاردنB11بجوارالخدمات

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٤٨٬٨٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بفيلات البنفسج ١ فيلات التجمع الاول

    sms for RealEstate logo image

    محور احمد شوقي, البنفسج 1, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى موقع متميز من عباس العقاد بمدينة نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في النرجس 2 فيلات – التجمع الخامس

    sms for RealEstate logo image

    النرجس 2, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بتشطيبات ألترا سوبر لوكس في كمبوند تاج س

    sms for RealEstate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك في العاشر من رمضانفي الحي الاسباني

    Feeds logo image

    الحي السادس والعشرون - الحي الإسباني, مدينة العاشر من رمضان, الشرقية

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ١٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬٣٧١٬٢٥٠ جنيه

    أستلم شقتك فوري 155م-3غرف بمقدم أقل1,5M- بيت الوطن

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢١٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٦٩٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص شقة 162م - 3غرف بمقدم أقل 1M, سداد 4 سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٢٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بجوار النادى الاهلى واقساط حتى 8 سنوات

    IRTKAZ logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٥٨٨٬٧٥٠ جنيه

    أستلم شقتك فوري بمقدم أقل 1Mف بيت الوطن سداد3سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢١٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة متشطبة استلام فوري بأقل من سعر الشركة

    IRTKAZ logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٤٬٦٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة 3غرف متشطبة من سوديك بيفرلي هيلز

    Property Hills Star logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٢٦٬١٧٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فوري شقة للبيع متشطبة بالتكيفات و الفرش Zed

    Property Hills Star logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٨٠٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٤٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بفيو مفتوح بالكامل على النادى مباشرة

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١١٥ متر مربع

    ١٢٨٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى قلب القاهره الجديده واطول فتره سداد

    IRTKAZ logo image

    ذا بروكز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في اللوتس الجنوبية – التجمع الخامس – موق

    sms for RealEstate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٦ متر مربع

    ٣٨٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى موقع متميز بالمنطقة السادسة بمدينة نص

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مصطفي درويش, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالحى السابع الشيخ زايد ارضى بجاردن 265 متر

    Royal Hub Real Estate logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٢٦٬٤١٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الشروق 185م منطقه رابعه بحري اول دور

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الرابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ١٤٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٨٦٥٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب الترا سوبر لوكس مزودة بسمارت سيستم

    Remax Professional. logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٧٦٬١٢٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع داخل كمبوند وان بيس – التسعين الشمالي

    sms for RealEstate logo image

    وان بيس, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الشروق الرابعه 185م امامي تاني بلكونه

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الرابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ١٥٬٦٧٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٨١١٬٥٠٠ جنيه

    وحدة أرضي بجاردن أستلام فوري بمقدم أقل 1,000,000 M

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٢٤٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في المربع الذهبي علي شارع البوابه الرئيسيه

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع