شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1384

52,310 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٢٬٦٧٨٬٥٦٢ جنيه

    شقه 143متر للبيع كمبوند فاي سوديك - نيو الشيخ زايد

    DMG logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٨٨٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    - نوع الوحدة:شقه للبيع بالقر من السراج مول مدينه ن

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عطيه الصوالحي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استيقظ على إطلالة البحر في مارينا لا جولي السخنة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    لاجولي مارينا السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٠٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة 171م 3 غرف- بيت الوطن بمقدم 36% و تقسيط 3 سنين

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع من المالك في بيت الوطن استلام فوري جاردن

    Catchers investment logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٧ متر مربع

    ٢٧٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بسعر مميز - كمبوند اكتوبر بلازا - اكتوبر

    DMG logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٦ متر مربع

    ٤٦٬١٨٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع متشطبه بالكامل باقل من سعر الشركه

    IRTKAZ logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في المعادي بمقدم 50%و خصم خاص لسعر الكاش

    Lovera Development logo image

    حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن للبيع ماونتن فيو اي سيتي - اكتوبر

    DMG logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس 3 غرف بفيو على لاجونز lagoons فى العالمين

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    على محور محمد نجيب مباشرة و 90 الشمالى بتسهيلات

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٩٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالحي الرابع – موقع مميز بجوار المركزي

    Alaqariah For Investment logo image

    الحي الرابع, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٨٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٥٬٦٩٢٬٥٠٠ جنيه

    أستلم فوري شقة أرضي بجاردن 230م- بيت الوطن مقدم35%

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٤٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٢٧٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مرحلة اللاجون – ماونتن فيو iCity -أكتوبر

    DMG logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٨٬٦٦٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بحدائق اكتوبر المربع الذهبي مسلسل 3

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في كمبوند الخمائل 170مترتحميل قديم

    El Marwa For Real Estate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن للبيع داخل بالم هيلز PX-الشيخ زايد

    DMG logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٣١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٤ جنيه

    شقة 3غرف فمرحلة Essa في سراي sarai بخصم كاش 50%

    Closer logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في البنفسج 1 - البنفسج - مدينة القاهرة الجديدة - القاهرة
    1

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أمام كمبوند حسن علام وبالقرب من الرحاب و محمد نجيب

    البنفسج 1, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع - في كمبوند جنه 1 قلب الشيخ زايد

    DMG logo image

    جنة 1, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 165م بتقسيمه مميزة وبفيو لاند سكيب بأقساط10س

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند سيناريو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٤٥٬٨٢٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٠٥٦٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شقتك فوري بمقدم أقل1,5M- بيت الوطن بسعر لقطة

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في الاسكان الحدائقي - الشيخ زايد

    DMG logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٣١٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بفيو برج ايقوني لقطه بالعاصمه بمقدم10%

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في المربع الذهبي مسلسل 3 و 2 بمواقع مميزة جدا

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع