شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1362

52,310 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن الحي التكميلي استلام فوري لقطة ...

    Al Ofok Investment logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخره 250م للبيع شارع سوريا إطلالة بحرية راقية

    Baytak. logo image

    طريق الجيش, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند جايد القاهرة الجديدة

    Grey Parrot Realty logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٨٦٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف متشطبة استلام ٢٦ بموقع مميز واقل سعر

    Premises logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٥٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ريسيل تكملة اقساط في ابراج zed

    Core Real Estate Development logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن متشطبه وجاهزة للمعاينه+بقسط 6 سنين

    Roots Real Estate logo image

    اتيكا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٨٤٬٠٣٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مودون راس الحكمه، بالتقسيط وحدات فيو مميز

    Byout Misr Property Consultancy logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٩٤ متر مربع

    ١٤٤٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 125م داخل كمبوند بمقدم 300 الف بالتقسيط

    Location Real estate' logo image

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع - رشدي

    New Home for Realestate logo image

    شارع ابراهيم حلمي, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٣ متر مربع

    ٣١٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في كايرو جيت تشطيب كامل فيو مفتوحة

    New Avenue Real Estate logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ١٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف متشطبة سوبر لوكس بموقع مميز فيو جاردن

    Premises logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٨٢٬٣٨٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في امبرفيل نيو جيزه

    plan-B logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٧ متر مربع

    ٨٤٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٣٦٦٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في زيد ايست شقة ٣ غرف بموقع مميزجدا

    Premises logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٢٬٨٢٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكن بفيلات السادس 200م بافضل مواصفات

    Location Real estate' logo image

    الحي السادس, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بحديقة فيو دبل فيس189م امام الخدمات كاش فيB10

    Rikaz logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٦٣٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٨٥٣٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالتقسيط B14بجوار الخدمات حجز 2024 مساحة109م

    Rikaz logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٦٢٬٨٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في السوق في زيد ايست بموقع مميز علي فيو

    Premises logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٤٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    راس الحكمه، سي شور، بالتقسيط فيو مميز اخر مرحله

    Byout Misr Property Consultancy logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٣٩٧٬١٦١ جنيه

    شقة 149متر للبيع 3 غرف–العاصمة الإدارية الجديدة R7

    Al Fanar Development and project management logo image

    لوميا ريزيدنس, منطقة ار 7, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٢٬٩٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في باتيو اورو متشطبة بالتكييفات و المطبخ

    New Avenue Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٧٬٤٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بجوار ساوث بارك كاش 143م تشطيب خاص 3 غرف نوم في B6

    Rikaz logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    3

    1

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٤٬٧٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل من سعر السوق شقة ٣ غرف اقرب استلام علي اقساط

    Premises logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكن علي الفيو 220م بفيلات الخامس بموقع هام ومميز

    Location Real estate' logo image

    الحي الخامس, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٩٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٨٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    راس الحكمه، رملا مراكز، بالتقسيط فيو مميز جدا

    Byout Misr Property Consultancy logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ١٦٧٬٧٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 160م برايم لوكيشن علي التسعين مباشره

    Roots Real Estate logo image

    كمباوند شبابيك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٢٨٬٢٢٠ جنيه/متر مربع