شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1366

52,310 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات في الجولدن سكوير اقرب استلام

    IRTKAZ logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٩٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٨٠٧٬٦٧٦ جنيه

    استلم الان شقة160+جاردن ب1.8مقدم او كاش10.8مليون

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو 3, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١١٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كامله التشطيب بالتكيفات 160 متر لاند سكيب فيو

    property hills Elite logo image

    الكارما جيتس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٨٠٧٬٦٧٦ جنيه

    استلم الان شقة160+جاردن ب1.8مقدم او كاش10.8مليون

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١١٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مطلوب وفورا شقق الدبلوماسي عربي

    Nile House For Real Estate logo image

    ميدان جاردن سيتي, جاردن سيتي, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٨٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كامله التشطيب بالتكيفات 160 متر لاند سكيب فيو

    property hills Elite logo image

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٤٬٧٢٣٬٦٢٥ جنيه

    شقة ريسيل بأقل من سعر الشركة بمقدم و اقساط - 2026

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٨٢٬٢٥٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٨٠٧٬٦٧٦ جنيه

    استلم الان شقة160+جاردن ب1.8مقدم او كاش10.8مليون

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١١٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 194م جاهزة للاستلام ب 445,000 قسط ربع سنوي

    property hills Elite logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٢٬٢٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك الآن لامتلاك شقة فاخره بمساحه170متر متشطبه

    property hills Elite logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٧٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع نصف تشطيب جاهزة للأستلام الفوري

    Smart Step logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٤٢٬٤٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كامله التشطيب بالتكيفات 160 متر لاند سكيب فيو

    property hills Elite logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك الآن لامتلاك شقة فاخره بمساحه170متر متشطبه

    property hills Elite logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٧٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كامله التشطيب بالتكيفات 160 متر لاند سكيب فيو

    property hills Elite logo image

    كارما هايتس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة متشطبة بالكامل استلام فوري بسعر مش هيتكرر

    IRTKAZ logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٨٣٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    155م للبيع بالمرحلة الأولي بسعر مميز

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٥٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كامله التشطيب بالتكيفات 160 متر لاند سكيب فيو

    property hills Elite logo image

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك الآن لامتلاك شقة فاخره بمساحه170متر متشطبه

    property hills Elite logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٧٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز للبيع 119م أرضي بدون جاردن

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٥٤٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كامله التشطيب بالتكيفات 160 متر لاند سكيب فيو

    property hills Elite logo image

    الكرما 2, الحي الخامس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف استلام قريب بأفضل سعر فى نيو زايد

    Property Hills Star logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٤٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Stone Residence – القطامية، التجمع ال

    sms for RealEstate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بأقل من سعر الشركة لوكيشن مميز

    IRTKAZ logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٧٣٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري ريسيل بأقل من سعر الشركة بدون اوفر

    IRTKAZ logo image

    سنترال بارك, أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٦٬٤٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة برووف متشطبة استلام فوري بأقل من سعر الشركة

    IRTKAZ logo image

3

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٦١٬٠١٨ جنيه/متر مربع