شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1255

52,529 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٩٧ مترًا مربعًا للبيع في كابيتال جاردنز

    New Avenue Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٣٢٬٩٩٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى مجمع ماونتن فيو السكني مع حديقة

    Homy Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٧٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 166متر تشطيب كامل بالتكييفات للبيع في زيد إيست

    New Avenue Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٧٬٨٣١ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٬٨٠٧٬٦٧٦ جنيه

    استلم الان شقة160+جاردن ب1.8مقدم او كاش10.8مليون

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١١٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اغتنم الفرصة بالمنطقه السادسه بجوار حديقه الطفل شق

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع احمد فخري, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جاردينيا الشمس - امام الممشي 6 اكتوبر

    Mostafa Dardeery logo image

    جاردينا الشمس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز في شارع القناة ثكنات المعادي

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    شارع القنال, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٩٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع البنفسج عمارات موقع مميز 280 متر

    Dm Consultation logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٣١٬٦٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بجوار قطاميه هايتس بالتجمع بتقسيط 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    ذا بروكز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٧٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف ارضي بجاردن موقع مميز بجانب الرحاب

    Dm Consultation logo image

    كمبوند ايلاف, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥١٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمساحة 225 متر تقع في الدور الحادي عشر من إجما

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الطيران, مدينة التوفيق, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى مجمع ماونتن فيو السكني مع حديقة

    Homy Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٧٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب في ميدان الحجاز مصر الجديدة

    New Avenue Real Estate logo image

    ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة سكنية بمصر الجديدة مطلة على عبدالحميد ال

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عبد الحميد بدوي, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٨٬١٢٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي 214م بحديقة للبيع فى ذا فيو ووتر واى

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ١٣١٬٤٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٤٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3نوم متشطبة بدون مقدم بجوار هايد بارك بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند سيلفيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٧٬٨٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٨١٬٠٠٠ جنيه

    عاين وامتلك شقتك 3نوم بأقل سعر بالتجمع بمقدم10%فقط

    Roots Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٥٢٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى مجمع ماونتن فيو السكني مع حديقة

    Homy Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٧٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف لقطه بكمبوند WUUD بمقدم 5% بالتجمع الخامس

    Roots Real Estate logo image

    وود, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٤٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع البنفسج عمارات موقع مميز 280 متر

    Dm Consultation logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى مجمع ماونتن فيو السكني مع حديقة

    Homy Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٧٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٬٨٠٧٬٦٧٦ جنيه

    استلم الان شقة160+جاردن ب1.8مقدم او كاش10.8مليون

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١١٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للغاية بتشطيبات راقية للبيع في بارك فيو

    New Avenue Real Estate logo image

    بارك فيو, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٦٦٬٥٠٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٬٨٠٧٬٦٧٦ جنيه

    استلم الان شقة160+جاردن ب1.8مقدم او كاش10.8مليون

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو 3, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١١٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٬٨٠٧٬٦٧٦ جنيه

    استلم الان شقة160+جاردن ب1.8مقدم او كاش10.8مليون

    Property Hills... logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١١٬٢٩٧ جنيه/متر مربع