شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1210

52,529 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقه 3غرف باميز فيو في الكومباند بارخص سعر

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٤٩٬١٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ٢٠٠ متر بكمبوند تاج سيتى

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مون ريزيدنس شقة ١٦٧ متشطبة للبيع دور تانى ٣ غرف .

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٢٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٥٦٢٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك في Capital Way العاصمة الإدارية الجديدة

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

    ذا كابيتال واي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٨٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في لافينير بسعر مميز جدا فيو مميز

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٣ متر مربع

    ٣٢٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لاعادة البيع 195م بتسهيلات على سنة - فيو مفتوح

    Inspire Homes logo image

    فالوري انطونيادس, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بأميز مساحة و اميز تقسيمة في المشروع

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سراي إيلان تقسيط حتى 2030 بسعر مميز

    Premier Property logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٨٬٨٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي ريسيل في سوديك ايست فوري فيو لاندسكيب

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٤٨٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في Badya أكتوبر الجديدة | 177م | جاهزة للسكن

    Properties-Today.com logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٧٧ متر مربع

    ٣٢٬٠٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع في أميز موقع بالكومباوند

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٤٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في لافينير بسعر مميز فيو مميز جدا

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في لافينير بسعر مميز جدا

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة كورنر 199م اقل سعر في الماركت هايد بارك

    4C Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٦٧٬٨٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٣٦٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع 155 م (سيسليا - اليكس ويست)

    RE/MAX Avalon logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٨٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة نادرة | شقة 143م فيو حديقة مفتوح – موقع مميز

    Golden Vision logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٨٬٢٥١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ريسيل 108م استلام فورى زهره الساحل الشمالى

    MRG Real Estate logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٠٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ف قلب الشيخ زايد مساحة 190م موقع مميز

    property hills Elite logo image

    يو وان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أميز مرحلة في الكومباوند فيو Water

3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٧٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة١٤٠م للبيع فيو لاندسكيب باقل سعر في اي سيتي

    Nile Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل تشطيب مالك للبيع

3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بحديقه في لافينير بسعر مميز جدا

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقه ارضي بحديقه في لافينير فيو مميز جدا

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٣ متر مربع

    ٣٢٬٩٥٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه -245م- استلام فورى متشطبه بمقدم 2,400,000 ج

    Coldwell Banker Wealth logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٩٬٧٩٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في لافينير بسعر مميز فيو مميز

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع