شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1208

52,529 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى قرب AUC قسط كوارتر 850 ألف-11م كاش

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٥٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 135م ميامي (ش خالد ابن الوليد) تري البحر

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع خالد بن الوليد, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 236 متر مربع في اورورا بموقع مميز 3غرف

    VERKKINS logo image

    ارورا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٦ متر مربع

    ٩٩٬٥٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة متشطبة بالتكييفات برايم لوكيشن قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٢٣٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180م في أرقى مواقع الشيخ زايد – الحي 11،

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    شارع 16, الحي الحادي عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فوري للبيع في التجمع الخامس | جاردينيا هايتس

    Catchers investment logo image

    المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٢٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتشطيب فاخر فى بالم باركس جوار سوان ليك بزايد

    Property  Hills. logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٩٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة "سوبر لوكس" للبيع في مدينتي مجموعة B8

    Better Estate Investment logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٨٨٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 161 م للبيع كمبوندالخمائل المرحلة الرابعة زايد

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٣٣٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه بسعر زمان شقه 133م فى دجله لاندمارك فيو خارجى

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ١٦٬٩١٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل استلام فوري ب سعر و موقع مميز

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٩٥٬٧٦٣ جنيه

    استلم شقتك خلال سنة ونص وقسّط على 8 سنين!!

    The Icon Real Estate logo image

    طريق السويس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع بمدينتي تشطيب الترا سوبر لوكس

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٨٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بحدائق الاهرام واجهة تشطيب راقى

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٧٬٨٤٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٧٬٧١٢٬٠٠٠ جنيه

    افضل شقة في Capital Way – العاصمة الإدارية الجديدة

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

    ذا كابيتال واي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٦ متر مربع

    ٨٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى قرب AUC قسط كوارتر 850 ألف-11م كاش

    جاليريا ريسيدنس, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٥٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل استلام فوري ب سعر و موقع مميز

    متصدر

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز فيو عالهاب للشقه 3 نوم بسعر لقطه ومش مجروحه

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٨٬٩٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري 3 غرف اقل من سعر السوق 171م

    Coldwell Banker Wealth logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٦١٬٤٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول 207م جاهزة للاستلام والسكن دقيقه من البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبه اميز فيو وبسعر لقطة- كمباوند تاج

    ERE logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٦٩٬٨٣٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل استلام فوري ب سعر و موقع مميز

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة فى تيراس بجوار اركان بلازا الشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند سيليا – أرضي بجاردن | تميز L5

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٥٧٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 3 مليون استلم فوري شقة ارضي بجاردن 164م

    Falcon for Real Estate logo image

    أورو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ١٨٬٢٩٢ جنيه/متر مربع