شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1164

52,465 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب أمام كايرو بيزنس بارك على شارع رئيسي

    New Avenue Real Estate logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٢٥٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام 3 شهور في موقع مميز بقسط ل 8 سنين

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بسعر أول طرح فى سعادة بوتيك

    Platinum Properties logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٧٬٣٦١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع حي السفارات عمارات الفتح الشرطة 126 متر

    الدوليه للتجارة والتسويق العقاري logo image

    شارع عمارات مدينه الفتح, الحديقة الدولية, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٢٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الدور الخامس استلام فوري في بالم هيلز

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٥٢٬١٩٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في 6 اكتوبر بـمـقـدم 910 الف في كمبوند O WEST

    Impact Investments logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٩٧٬٣٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه في جنة اكتوبر متشطبة متبقي اقساط بسيطة

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبة بالكامل في جنة اكتوبر بفيو مفتوح

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٧٦٤٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة 160م+جاردن45م استلام فوري متشطبه الان

    Bright logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٣٬٥٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٢٨٬١٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينة نور مساحة 146 متر الدور الثالث

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٤٬٩٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر مميز 3 غرف الدور الرابع نصف تشطيب

    Scale for Real estate investments logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٢١٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧١٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | بالم هيلز القاهرة الجديدة

    Flag square Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٤٧٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالمطبخ و التكيفات في الياسمين 1

    New Avenue Real Estate logo image

    الياسمين 1, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن مقدم ٢,٥٥٠,٠٠٠ مطلة على لاند سكيب

    New Avenue Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٥٬٣٣٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة Resale للبيع 161م كومباوند بالم هيلز إسكندرية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٨٥٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر استثنائي لشقة تم تجديدها مؤخرًا فى بارك فيو

    New Avenue Real Estate logo image

    بارك فيو, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٠٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في عمارات الفتح التابعة للشرطة 126 متر حي السفارات

3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٢٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل اجمالي شقة مفروشة -استلام فوري - موقع مميز

    Emtdad Real Estate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٤٣٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع 126 متر في حي السفارات عمارات الفتح الشرطة

3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٢٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ليك فيو ريزيدنس-شقة بحري 210م دايركت علي البحيرة

    YaKan Properties logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٧١٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة 161م 3 غرف | بالم هيلز | مقدم 5% قسط 10 سنين

    Horizen For Real Estate logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٩١٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه وجهه 3 غرف 120م فى لاندمارك مدينة نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر شقة جاهزة للسكن في مصر إيطاليا

    New Avenue Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام 3 شهور في موقع مميز بقسط ل 8 سنين

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه كامل بالفرش ع لاجون دايركت باقل سعر بالماركت

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٩٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع