شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1165

52,465 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالباتيو اورو التجمع شقة مميزة

    Homy Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٤٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سوديك إيست تاون – التجمع الخامس

    Beltone logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 172م استلام فوري للبيع ريسيل - الباتيو اورو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٥٣٬٤٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 180م - سيدى بشر بحرى - خطوات من البحر

    Next Estate logo image

    شارع مسجد سيدي بشر, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بتشطيب و بمقدم870 الف بجوار النهر

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٥٬٦٤٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع استلام شهر بأقساط فيو عالنادي

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٦٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ليك فيو ريز-شقة204 الترا سوبر لوكس دايركت عالنفورة

    YaKan Properties logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ١٠٥٬٣٩٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٩٠٩٬٩٩٠ جنيه

    شقةB14 تشطيبات طلعت مطفي موقع في احدث مراحل مدينتي

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٧٣٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ريسيل دابل فيو استلام فوري 3 غرف .

    Coldwell Banker Wealth logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٦١٬٤٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 3نوم جاهزة للاستلام الفورى بالعاصمه الاداريه

    Roots Real Estate logo image

    الموندو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 122م كمبوند اوبرا سيتي

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    اوبرا سيتي, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٧٬١٣١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 130م كمبوند حدائق المهندسين

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل بمساحة 180م بمقدم 2,000,000 مليون

    متصدر

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بحري بمقدم 520 الف + استلام فوري تشطيب

    Falcon for Real Estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٨٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 210م– الحي السابع، الشيخ زايد

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سيتي فيو

    RE/MAX Al Mohager logo image

    جرانة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في هاب تاون حسن علام باقل سعر في السوق

    Nile Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ليك فيو ريزيدنس-شقة 210م دايركت علي البحيرة للبيع

    YaKan Properties logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر جيد باتيو اورو

    Homy Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٤٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام 3 شهور في موقع مميز بقسط ل 8 سنين

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز للبيع في اللوتس الشمالية

    Redefine logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 189م كومباوند صواري - V Club

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٩ متر مربع

    ٤٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200 م – بيفرلي هيلز (الشيخ زايد)

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقى بتشطيب مودرن للبيع في كومبوند هايد بارك

    Global Marketing Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٧٥٬٣٧٦ جنيه/متر مربع