شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1157

52,465 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٢٬٥١٢٬٦٢٥ جنيه

    شقة ٣ غرف نوم في Badya بالم هيلز

    Maskan Consultancy logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٧٬٦٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف نوم في ZED West – ORA

    Maskan Consultancy logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٦٧٬٠٨٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة130 م للبيع في كمبوند دار مصر – الحي 12، 6

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    دار مصر, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 204م – بيفرلي هيلز، المرحلة الأولى

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٦٣٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بسعر قابل للتفاوض للبيع في مصر الجديدة

    Kayan El Aqaria logo image

    شارع سوهاج, ميدان الجامع, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ١٨٠ متر فى افضل واجدد مراحل الرحاب

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 3نوم استلام فورى فى العاصمة بتسهيلات على12سنة

    Roots Real Estate logo image

    اويا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٥٦٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف لقطه برايم لوكيشن بالتجمع بتقسيط 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٦٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل في الادوار ال20 متشطبة بالفرش للبيع

    Property Hills Star logo image

3

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٩٩٬٢٣٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة لقطة في اللوتس الجنوبية

    Grey Parrot Realty logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٨٬٥٥٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بإطلالة بحرية على حديقة—شقتك بارض الجولف بأقل سعر

    Kayan El Aqaria logo image

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص: أقل سعر لـ 3 غرف على اللاندسكيب مباشرة

    Apart Real estate logo image

    إيفوار إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٨٠٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٢٥٬٤٨١ جنيه

    شقة ٣ غرف نوم في باديا بالم هيلز

    Maskan Consultancy logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٥٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بحري تشطيب فاخر بأجمل إطلالة بأرض الجولف

    Kayan El Aqaria logo image

    شارع محمود عكوش, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود: 3 غرف على اللاندسكيب بأقل سعر.

    Apart Real estate logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٤٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 210م (المقدم : 4,247,000) للبيع في بلوم فيلدز

    Realpals Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر مميز بكمبوند هاب تاون المستقبل سيتي

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل من المالك استلام فورى في جاردن هايتس

    Catchers investment logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٢٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 170م كمبوند جامعه القاهره موقع مميز

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    كمبوند جامعة القاهرة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    220م شقة للبيع بالياسمين فيلات متشطبة تشطيب سوبر ل

    Find Real Estate logo image

    محور مصطفي كامل, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 304م الحي العاشر – المجاوره الثالثه

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    الحي العاشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٠٤ متر مربع

    ٣٢٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ذهبية شقة فاخرة اطلالة غير مجروحة بأرض الجولف

    Kayan El Aqaria logo image

    شارع محمود عكوش, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة داخل كمبوند جاليريا مون فالي

    Grey Parrot Realty logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٣ متر مربع

    ٦٣٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة كاملة التشطيب في كيندا، تاج سيتي

    متصدر

    Bond & Key logo image

    كندا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٤٠٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    205م شقة للبيع بالنرجس فيلات متشطبة تشطيب سوبر لوك

    Find Real Estate logo image

    شارع دكتور علي مشرفة, النرجس 6, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٣٬٤١٤ جنيه/متر مربع