شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1154

52,465 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه متشطبه برؤيه مباشره علي البحر في مزارين

    Houseology logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ٥٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لن تتكرر شقة جاهزة للسكن في دار مصر الاندلس

    متصدر

    Smart Location Group logo image

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة أرضي بجاردن مميزة داخل مدينة الرحاب

    Grey Parrot Realty logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٦٢٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة المعادي شارع النصر الرئيسي

    Malaz RealEstate logo image

    شارع النصر, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٤٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه متشطبه برؤيه مباشره علي البحر في مزارين

    Houseology logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ٥٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف استلام سنة بجانب نادي الجزيره بمقدم 890 الف

    Selection Code logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ١٠٢٬٥٩٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه متشطبه برؤيه مباشره علي البحر في مزارين

    Houseology logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ٥٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة على النيل مباشر في ماونتن فيو

    Inn Properties logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل شقه في التجمع الخامس- استلام فوري -كمبوند راقي

    Coldwell Banker Wealth logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٤٣٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه متشطبه برؤيه مباشره علي البحر في مزارين

    Houseology logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ٥٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬١٠٤٬٩٤٢ جنيه

    شقه للبيع استلام سنه في ايفر ويست بجوار مول العرب

    Selection Code logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٠٬٨٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٤٦٤٬٢٠٠ جنيه

    شقه جاردن للبيع في ليفيلزاستلام سنه تقسيط بمقدم10%

    Selection Code logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٤٥٬٥٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في قلب ميدان شارع 9 الرئيسي المعادي

    Malaz RealEstate logo image

    ميدان محطة المعادى, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٥ متر مربع

    ٣٥٬٠٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر ريسيل للبيع في La Vista Patio Vida

    Selection Code logo image

    الباتيو فيدا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٧٧٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130 في الشيخ زايد الجديدة تقسيط علي 10 سنين

    Selection Code logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه علي طريق الواحات جنب جامعه MSA

    Selection Code logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه متشطبه برؤيه مباشره علي البحر في مزارين

    Houseology logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ٥٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع الشطر العاشر من ش الجزائر المعادي الجديد

    مجموعة نبيلة للتسويق والاستشارات العقارية logo image

    المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٣٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة155متر3غرف متشطبةبنايا زايد|مقدم%5وقسط علي15سنة

    Selection Code logo image

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٨٩ مڤيو لاند سكيب للبيع في كمباوند اشراقة

    اشراقة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة3غرف155م استلام فوري في استون ريزيدنس قسط5 سنين

    Selection Code logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٩٩٩٬٠٠٠ جنيه

    apartment for sale villagio compound in low price

    Selection Code logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٩٠٣٬٥١٧ جنيه

    شقه للبيع في ويست دايز التوسعات الشماليه علي10سنين

    Selection Code logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٨٬١٢٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة أخيرة | شقة 3 غرف نوم | موقع مميز في الشيخ زا

    Selection Code logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٤٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في المعادي شارع النصر الرئيسي

    Malaz RealEstate logo image

    شارع النصر, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع