شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1104

52,465 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155م مسلسل 3 حدائق اكتوبر المربع الذهبي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٧٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا سوبر لوكس للبيع بشارع الامام محمد عبدة

    منطقة توريل, المنصورة, الدقهلية

    3

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه جاهزه للاستلام للبيع اب تاون كايرو

    Platinum Properties logo image

    ارورا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٦ متر مربع

    ٩٧٬٤٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3/4 تشطيب للبيع بتقسيم الجزيرة الرئيسي بطلخا

    طلخا, الدقهلية

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٣٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3/4 تشطيب للبيع بالجلاء الرئيسي بالمنصورة

    شارع الجلاء, المنصورة, الدقهلية

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بتشطيب متميز للبيع صف اول علي الجولف اب تاون

    Platinum Properties logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ١١٣٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٨٬٩٠٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع علي الجولف مباشره اب تاون مفروشه بالكامل

    Platinum Properties logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ١٣٥٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتاهاوس164م+28م روف للبيع فى الباتيو سولا الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٣٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155م مسلسل 3 حدائق اكتوبر المربع الذهبي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري ف الشيخ زايد بسعر مميز

    Property Hills Star logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٦٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس بجنينه بتشطيب متميز للبيع اب تاون

    Platinum Properties logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٩٤ متر مربع

    ٩١٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥١٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة فاخرة 289م | ألترا مودرن | ميفيدا بوليفارد

    Circle Realestate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٩ متر مربع

    ١٧٩٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬١٢١٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك الآن في أفضل مواقعR7مع أقوى مطور عقاري

    Golden Vision logo image

    كاتالان, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول علي الجولف شقه متشطبه بالكامل للبيع اب تاون

    Platinum Properties logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ١١٤٬٤٨٥ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع بتقسيم عمرو يونس بطلخا

    المنصورة, الدقهلية

    3

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ١٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه اب تاون متشطبه للبيع جاهزه للاستلام

    Platinum Properties logo image

    التو, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٨٩٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    * شقه للبيع سبورتنج تاني نمره من البحر( مرخصه )

    Elite Groupe logo image

    سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3/4 تشطيب للبيع بتقسيم الجزيرة بطلخا

    طلخا, الدقهلية

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٥٢٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 3نوم فى التجمع بتسهيلات تصل الى 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    جوار, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مدينتي116م فيووايدجاردنB14بجوار الخدمات

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٨٣٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة من تطوير مصر للبيع متشطب في الشيخ زايد الجديدة

    Property Hills Star logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة التراسوبر لوكس للبيع بالعفش بتقسيم احمد ماهر

    شارع احمد ماهر, المنصورة, الدقهلية

    3

    1

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مميزة جدا استلام فوري جمب مونتن فيو

    Property Hills Star logo image

    أبهى, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ١٧٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع بجوار نادي الجزيرة و بالم هيلز

    Property Hills Star logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم140متر شقة متشطبةبفيو لاند سكيب ف جنة اكتوبر

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع