شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1085

52,465 عقارات أخرى
  • 20

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقه زد ايست موقع مميز باقل سعر

    Evergreen Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزةللبيع الفوري كمبوند لؤلؤة القاهرة الجديدة

    Smart Location Group logo image

    لؤلؤة الاهرام, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٥٬٦٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف استلام فوري فاي سوديك اقل سعر ف الماركت

    Evergreen Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٦٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل 165م²متشطبة بالتكييفات+المطبخ فيو مميز في زد

    Evergreen Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٦٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام قريب بفيو لاندسكيب فى تيراس بجوار أركان

    Property  Hills. logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٣١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف لوكيشن مميز جاهزة للاستلام ريسيل بأقل سعر

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٦١٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جميلة جدا ورائعة 130م للبيع في دار مصر الاندلس

    City One logo image

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقه بموقع مميز 10 مقدم على 8 سنين

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة133م ف زايد لوكيشن مميز اقساط ع 12 سنة

    Evergreen Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٧٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة متشطبة بفيو جولف في أليجريا سوديك

    Property  Hills. logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٩١ متر مربع

    ٢٥٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيليت متشطب بالكامل جاهز للاستلام

    Platinum Properties logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٥٠٦٬٣٨٦ جنيه

    أرخص شقة في أقمار | موقع مميز وتقسيط 12 سنة

    Evergreen Properties logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ١٩٬١٣٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٧١١٬٦٧٣ جنيه

    شقه ريسيل137م مشطبه بالتكيفات والمطبخ جاهزه للسكن

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ٤٨٬٩٩٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الشقه للبيع دور تالت مرحله اولى البيع بالمطبخ

    Genova Investment logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام ٦ شهور في دريم لاند

    Evergreen Properties logo image

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٣٦٬١٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 154متر فى اشجار سيتي بمقدم 727 الف وقسط 12 سنه

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٣٨٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بخصم خاص للكاش شقة بواجهة بحري امام المطار

    Step One Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٤٬٥٩٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة في One33 متشطبة بمقدم 5% على 9 سنين

    Evergreen Properties logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٤٠٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بجاردن متشطبة فيو ع النيل اقل مقدم وع 8سنين

    Evergreen Properties logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٦ متر مربع

    ١٢٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز على اللاندسكيب اقرب استلام بالتكييفات

    Gaby's Homes logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 167م ريسيل فى فيلدج ويست برايم لوكيشين

    Evergreen Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٥٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الخمايل مرحله الهضبه ارضي بجاردن

    Genova Investment logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٥٥٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة في Village West المساحة: 175 م² .

    Genova Investment logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بأقرب استلام في ايزولا بشيراتون+قسط حتي8 سنين

    Roots Real Estate logo image

    ايزولا شيراتون, شارع الصعقه, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3نوم متشطبة باقل سعر للمتر بالعاصمة بمقدم5%فقط

    Roots Real Estate logo image

    طلة, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع