شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1088

52,465 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    - شقة للبيع 120م المندرة - ثالث نمرة بحر -

    B-connect Real Estate logo image

    طريق الجيش, المندرة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا روف سوبر لوكس ماونتن فيو بيع .

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٦٬٨٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى167م+جنينة135م استلام بالتكييفات وبالتقسيط

    NABAJ logo image

    جرين ريزيدنس 2, الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٥٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة بمساحة 131م في موقع مميز بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ١٥٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥١٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه +حديقة خدمة فندقية مقدم518ألف اوكاش5.180.000

    Property Hills... logo image

    بهجة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى167م+جنينة135م استلام بالتكييفات وبالتقسيط

    NABAJ logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٥٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى167م+جنينة135م استلام بالتكييفات وبالتقسيط

    NABAJ logo image

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٥٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى167م+جنينة135م استلام بالتكييفات وبالتقسيط

    NABAJ logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٥٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نص تشطيب للبيع بالنرجس الجديدة بالتجمع ال5

    Al Maz Real Estate logo image

    اي انجل سيتي مول, النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٢٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى167م+جنينة135م استلام بالتكييفات وبالتقسيط

    NABAJ logo image

    جينوفا, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٥٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند بالم سيتي -علي المفتاح فورا

    Chances Real Estate logo image

    بالم سيتي, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 125 متر ارضي بجاردن حرف L بحدائق الاهرام

    Shamy Real Estate logo image

    البوابة الثالثة - منقرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في فاي من سوديك الشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٥٤ متر مربع

    ٧٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف للبيع جاهزة للمعاينه في ستاو وبقسط 7 سنين

    Roots Real Estate logo image

    ستاو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٣٬٩٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى167م+جنينة135م استلام بالتكييفات وبالتقسيط

    NABAJ logo image

    زايد 2000, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٥٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إتملك للبيع بالتقسيط بمدينتي شقة 115م فيو حديقة

    Etmalek for integrated real estate services logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٩٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع في الحي الثاني- التجمع

    Chances Real Estate logo image

    محور طلعت حرب, الحي الثاني, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥١٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه +حديقة خدمة فندقية مقدم518ألف اوكاش5.180.000

    Property Hills... logo image

    يو وان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى بڤيو بحرى و المتبقى بالتقسيط

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى167م+جنينة135م استلام بالتكييفات وبالتقسيط

    NABAJ logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٥٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى167م+جنينة135م استلام بالتكييفات وبالتقسيط

    NABAJ logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٥٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥١٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه +حديقة خدمة فندقية مقدم518ألف اوكاش5.180.000

    Property Hills... logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى167م+جنينة135م استلام بالتكييفات وبالتقسيط

    NABAJ logo image

    شارع البستان, الحي التاسع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٥٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى167م+جنينة135م استلام بالتكييفات وبالتقسيط

    NABAJ logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٥٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف للبيع بتشطيب مميز في بالم باركس

    Zayed Homes logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٧٬٢٠٥ جنيه/متر مربع