شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1026

52,272 عقارات أخرى
  • 30

    شقة

    ٩٬٧٨٩٬٩٨٠ جنيه

    شقة استلام فوري + حديقة مقدم 15% في ميدتاون كوندو

    Adviser Real Estate logo image

    ميدتاون كوندو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٨٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بحديقه متشطبة 3 غرف استلام فورى

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٩ متر مربع

    ٨٦٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه شقه 155م للبيع في عمارات النرجس

    Driven Properties logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٣٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط سعر الكاش علي 5 سنين+استلم شقتك فوري في فينشي

    Adviser Real Estate logo image

    فينشي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٠٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بسعر مميز في بوليفارد بالمطبخ والتكيفات

    Views for Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١٠٤٬٧١٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن متشطبة للبيع في تريو جاردن قسط 10 سنين

    Oaks Real Estate logo image

    ميست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمقدم5%10سنين ايفوار ويست موقع مميز فيو بوول

    Square Real Estate logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٤٤٬٦٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٧١٬٠٠٠ جنيه

    قسط سعر الكاش علي 5 سنين+استلم شقتك فوري في فينشي

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٤٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بكمبوند جالريا

    Gold Routes logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٥٢٬٧٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك امام النادى الأهلى مباشرة بسعر مميز وتقسيط

    متصدر

    بيتي للمقاولات logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة و استلام فوري من المالك مباشرةبأكتوبر

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري بأميز لوكيشن داخل جنة زايد4

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند بلوم فيلدز

    Gold Routes logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٤٬١٣١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ( 3 غرف ) بنص سعرها فى تاج سيتى بالتقسيط

    Step One Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٤٧٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ع المفتاح فوري بتشطبات كامله بالتكيفات و المطبخ

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٢٤٬٦٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بسعر مميز في ستون ريزيندس

    Gold Routes logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٩٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٥٬٩٧٨٬٨٦٠ جنيه

    امتلك فيلا الأحلام: 3 غرف + شاطئ خاص + خصم 10%

    متصدر

    Homes Bay logo image

    لونج بيتش ريزورت, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٨٨ متر مربع

    ٥٥٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى غرب سوميد متشطبه بالمطبخ والتكيفات

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    طريق غرب سوميد, غرب سوميد, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل فيو بكمبوند ستون ريزدنس

    Gold Routes logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٣٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة في قلب جنة زايد 2 بموقع مميز داخل المشروع

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة 3غرف للبيع في ميفيدا l فرصة مميزة

    Views for Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٩١٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 175م للبيع في مدينتي برايم لوكيشن و فيو جاردن

    Location Properties logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٩٬٧٨٩٬٩٨٠ جنيه

    شقة استلام فوري + حديقة بمقدم 15% في ميدتاون كوندو

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٥٠٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط سعر الكاش علي 5 سنين+استلم شقة متشطبة فوري

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦١٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بأكتوبر استلام فوري متشطبةجاهزة للمعاينة

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع