بنتهاوس (روف) 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 13

2,275 عقارات أخرى
  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس سوبر لوكس استلام فوري

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في جايا GAIA بفيو ع البسين مباشرة

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٥١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه جايا الساحل الشمالي ٣غرف ١٤٧م روف ١٤٧م

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٧٬٩٥٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحه بنتهاوس ١٤٤ م جايا غرفتين دور تاني بروف

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٨٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٦٣٩٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس في جايا

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٢٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • دوا في مكادي هايتس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,مكادي,مكادي اوراسكوم

    3 غرفة

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبييع بنتهاوس متشطب في كومباوند جايا رآآس الحكمه

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مع سطح -جاهزة للتسليم - موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٧٩٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس phase 2 على اللاجون 270 م بسعر مميز

    West Field logo image

3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر بنتهاوس لسرعة البيع 210متر فيو مفتوح باتيو

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر لقطة - استلام فوري وتشطيب كامل

    Next Door Consultancy logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • مارينا 8 باي ذا ليك

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Saudi Egyptian Developers (SED)
    الساحل الشمالي,العلمين,مارينا,مارينا 8

    3 غرفة

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٢٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بنتهاوس للبيع 3غرف متشطب قسط علي 9 سنين

    Property Hills  One logo image

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٦٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس فاخر بموقع مميز في العجوزة

    Home city real estate logo image

    ميدان اسوان, العجوزة, الجيزة

    3

    3

    ٥٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع داخل كمبوند صن كابيتال 6 أكتوبر

    Aqar Misr logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٨ متر مربع

    ٨٨٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٢٣٬٥٧٥٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس تشطييب سوبر لوكس بروف خاص للبيع - ايستاون

    متصدر

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٨ متر مربع

    ١٢٥٬٣٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بروف للبيع 153م في بالم باركس بسعر لقطة

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٩٣٬٧٩٠ جنيه/متر مربع

  • بارك فيو هاب تاون

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Hassan Allam Holding
    القاهرة,مدينة المستقبل,بارك فيو هاب تاون

    3 غرفة

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطبة باقل سعر فيو مميز جدا استلام فوري

    Boundless For Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٩١٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في اكتوبر بلازا متشطب بالتكييفات

    Vida Solutions logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٦٧ متر مربع

    ٧١٬٨٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 257 متر متشطب بالكامل كومباوند اكتوبر بلاز

    Vida Solutions logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٥٧ متر مربع

    ٤٠٬٨٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للسكن بنتهاوس بأقل سعر، القاهرة الجديدة

    Egypt Best Properties logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم يبدأ من 1.4 مليون امتلك بنتهاوس

    The Icon Real Estate logo image

    بارك سايد الشروق, معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ١٨٣ متر مربع

    ٥٣٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم يبدأ من 1.4 مليون امتلك بنتهاوس

    The Icon Real Estate logo image

    كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ١٨٣ متر مربع

    ٥٣٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع متشطيب 3 غرف اكتوبر بلازا سوديك

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٧٥٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 3 غرف الترا سوبر لوكس كمبوند اكتوبر بلازا

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم يبدأ من 1.4 مليون امتلك بنتهاوس

    The Icon Real Estate logo image

    كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ١٨٣ متر مربع

    ٥٣٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس نصف تشطيب سعر مميز في كمبوند جرين 5

    RE/MAX Everest logo image

    جرين 5, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٩ متر مربع

    ٣٣٬١٥٤ جنيه/متر مربع