عقارات 2 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 391

37,008 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٩٬١٤٥٬٢٩٠ جنيه

    اكتشف الرفاهية – شقة غرفتي نوم في أتلانتس

    Second Home Real Estate logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٩٦٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة 120م نص تشطيب بجراند جيت

    Go Homes logo image

    جراند جيت, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر شاليه بإطلالة بانورامية على البحر على 8سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٠٦٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 15% غرفه فندقيه بعائد دولارى تقسيط زايد BAHJA

    Abrag Real Estate logo image

    بهجة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ١١٣٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم شقة لقطة استلام قريب علي 10سنين بسوديك

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين داخل مشروع متكامل على البحر الأحمر

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه كامل بالفرش ع لاجون دايركت باقل سعر بالماركت

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه كامل بالفرش ع لاجون دايركت باقل سعر بالماركت

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه كامل بالفرش ع لاجون دايركت باقل سعر بالماركت

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١١٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 15% غرفه فندقيه بعائد دولارى تقسيط زايد BAHJA

    Abrag Real Estate logo image

    بهجة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٦٣ متر مربع

    ١٣٤٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب للبيع من مدن الاماراتية راس الحكمة

    Property Hills Star logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بالساحل الشمالي متشطب بالكامل اقساط

    property hills Elite logo image

    Bungalows North Coast, بانجلوز, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٣٩٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه فوري في ماونتن فيو بكاش 6 مليون

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2 غرفه في أليفا|مطلوب 2,4 مليون كاش+الاقساط

    Merak Real Estate logo image

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٢٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع بمقدم 10% متشطب بموقع مميز فى سي شور.

    Sedra Real Estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٧ متر مربع

    ١٢٦٬٥٩٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة في إيفوار إيست – شقة بجاردن وسعر استثنائي

    Merak Real Estate logo image

    إيفوار إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مفروشة كازا بيفرلي هيلز – سوديك

    Remax Westway logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٧١٬١٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل شقة للبيع فى سوديك ايستاون

    I-Zone logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين متشطبة بالمطبخ و التكييفات و الاجهزة

    Spade consultancy logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٧٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٧٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فندقي غرفتين متشطب ع البحر في تلال السخنه

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه باقل سعر في دار مصر الاندلس جاهزه للسكن

    4C Real Estate logo image

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٠٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 143م غرفتين بإطلالة الرمبلا | بيتا ريزدنس

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٩٬١٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شالية فى مارينا 5 بحديقة خلفية مدخل خاص

    Marina Home logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة موقع مميز جدا استلام قريب بالتقسيط بادية

    Do estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤٠٬١٥٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120م سوبر لوكس خلف مستشفى النزهة شيراتون

    Envigo Real Estate logo image

    شارع جاد الحق, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع