عقارات 5 غرفة نوم مفروشة للبيع في مصر, صفحة 15

849 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٣٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Standalone for sale rtm under market price

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٢٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بشاطئ خاص ع لسان الوزرا صف اول ع مرسي اليخوت

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على الجولف والبحيرة للبيع في هاسيندا باي

    One Estates Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٣٠٠ متر مربع

    ٩٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اكبر شقة بجاردن في كمبوند بالم هيلز ومتشطبة

    views investment logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ١٧٢ متر مربع

    ٨٣٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة تشطبة بالكامل بحمام سباحة خاص

    New Avenue Real Estate logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • إيفر القاهرة الجديدة

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٠٣٥٬٧٦٢ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Cred Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ايفر نيو كايرو

    2 - 5 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في أليجريا – مفروشة تشطيب فاخر

    RE/MAX Everest logo image

    فورتي ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٣٥٤ متر مربع

    ١٩٧٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في أليجريا – مفروشة تشطيب فاخر

    RE/MAX Everest logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٣٥٤ متر مربع

    ١٩٧٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مستقلة في سي شيل بإطلالة علي الاجون

    New Avenue Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٥٨٠ متر مربع

    ١٥٠٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل موقع مميز بالفرش في هاسيندا باي

    One Estates Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    7+

    ٤٢٠ متر مربع

    ٤٨٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز استلم فورا توينهاوس مفروش فرش راقي

    Square Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ١١٨٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • جولف سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٥٠٠ جنيه

    خطط دفع
    القليوبية,مدينة العبور,جولف سيتي

    3 - 5 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٥٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كاملة التشطيب مع حمام سباحة للبيع بحري لقطه..

    Crafters Real Estate logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٧٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تايب K بمساحة 1000متر متشطبه فوري بحري صريح..

    Crafters Real Estate logo image

5

    6

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بتصميم خاص مطل علي البحر بتشطيب فاخر بالفرش

    New Avenue Real Estate logo image

    هاسييندا وايت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٣١٧ متر مربع

    ٩١٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا للبيع تاني صف رملي مارينا 6 الساحل الشمالي

    Superior LLC renovation home & property management logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٠٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع اول صف بحيرة – مارينا 6 الساحل الشمالي

مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٢٣٩ متر مربع

    ١٢٥٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • كينجز واى

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٨٦٧٬٩٢١ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Mountain View
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,الحزام الاخضر,طريق بوليفارد,كينجز واي

    3 - 5 غرفة

  • 18

    شاليه

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي للبيع - صف أول مارينا 2 الساحل الشمال

    Marina Season logo image

    مارينا 2, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٢٦ متر مربع

    ١٠١٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في الربوه الشيخ زايد على الجولف مباشره

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ١٬٠٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع مارينا 5 - الساحل الشمالي

    Marina Season logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ڤيلا مارينا 5 - الساحل الشمالي

    Marina Season logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٠٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مباشرة على اللاجون وفي موقع مميز جدًا

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٢٠ متر مربع

    ٢٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • سي فيو سول من اعمار

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,سي فيو

    3 - 6 غرفة

  • 18

    منزل مزدوج

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع صف اول علي البحر في العين ريزورت

    Sky Home logo image

    موفينبيك السخنة, العين السخنة, السويس

    5

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 5غرف اقرب استلام مقدم 8% لفتره محدوده

    Egypt Best Properties logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٢٧٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشه للبيع بموقع مميز بحمام سباحة خاص

    Master Mind Real Estate Services logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٦٦ متر مربع

    ١٥٠٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف رابع مع كابينة - اكبر مساحة - مفروشة بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٢١ متر مربع

    ٢٠٢٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٣٠٬٠٠٠٬٠٠١ جنيه

    فيلا منفصله متشطبه بالكامل فى سوان ليك بسعر لقطه

    Tradmark Real Estate logo image

    سوان ليك قطامية, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٧٥ متر مربع

    ٢٢٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • أوجامي رأس الحكمة

    السعر عند الإطلاق:

    ١٥٬٦٦٩٬٤٥٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Sodic
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,أوجامي

    3 - 6 غرفة