بيوت و فلل 3 غرفة نوم مفروشة للبيع في مصر

270 عقارات أخرى
  • 13

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله فاخرة للبيع في كمبوند النخيل

    Buyerside logo image

    النخيل, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    5

    ٥٨٠ متر مربع

    ١٢٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢١٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بكايرو جيت تشطيب كامل و إطلالة لاندسكيب مميزة

    New Avenue Real Estate logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ١٢٠٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تشطيب وفرش فاخر في اب تاون كايرو المقطم

    New Avenue Real Estate logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تشطيب وفرش فاخر في اب تاون كايرو المقطم

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ١٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    انزل عاين بنفسك صور مش كفايه كلمنا دلوقتي!

    Housey logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٤٢٥ متر مربع

    ١١٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • كالي كوست

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٥٬٣٢٣٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Maven Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,كالي كوست

    3 غرفة

  • 8

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تشطيب الترا سوبر لوكس استلام فوري بموقع مميز

    East House logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٨ متر مربع

    ٧٢٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٩٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام قريب - فيلا فاخرة متشطبة دايركت على اللاجون

    Apart Real estate logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ٣٣٥٬٦٦٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا توين هاوس في قرية فينيسيا العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    فينيسيا بنت السلطان, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في ميفيدا إعمار | مفروشة بالكامل

    Ninety Two logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٤٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا بمنتجع ماونتن فيو 1 في العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    ماونتن فيو العين السخنة, ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • فينشي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Misr Italia
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,فينشي

    3 غرفة

  • 12

    فيلا

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا ستاند الون في منتجع نيو فينيسيا السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    نيو فينيسيا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقلة ماونتن فيو تشيل أوت بارك

    Remax Westway logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٨٩ متر مربع

    ٨٩٬٩٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس للبيع في البنفسج فيلات – التجمع الخامس

    sms for RealEstate logo image

    البنفسج 12, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٤٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر فيو على البحيرة في طويلة بالجونة

    New Avenue Real Estate logo image

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تشطيب مميز و مفروشة بالأجهزة في موقع متميز

    Relax Red Sea logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٣٣٥ متر مربع

    ٣٢٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • أو فيوز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Orascom Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,أو ويست

    3 غرفة

  • 28

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في جولف إكستنشن – بالم هيلز

    Flip logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة -مفروشة بالكامل - شاطئ خاص على اللاجون

    متصدر

    Remax The Address logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٢٤٨ متر مربع

    ١١٤٬٩١٩ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٢٧٬١٠٤٬٤٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بموقع مميز بقسط على 7 سنين استلام قريب

    Apart Real estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٦٨ متر مربع

    ١٦١٬٣٣٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس ريسيل استلام فوري في او ويست

    Crown Stone Realty logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اStand Aloneبحمام سباحه للبيع نموذج C3 بمدينتي VG3

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٣١٩ متر مربع

    ١٣١٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • ماكادينا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Travco Properties
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,مكادي

    3 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله تشطيب المالك للبيع في ميفيدا اعمار

    Fortune Real Estate logo image

3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٧٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشة فاخرة جاهزة في جزيرة مازارين

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٣٧٠ متر مربع

    ١٢٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح جديد فيلا 3 غرفه اطلاله علي البحر متشطب بلكامل

    Apart Real estate logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ٩١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بارض كبيره مفروشة بالكامل بحمام سباحة

    New Avenue Real Estate logo image

    وادي النخيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة بالشروق، الحي الأول الشرقي

    New Avenue Real Estate logo image

    طريق الشروق, المجاورة الاولي, الحي الثامن, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع