بيوت و فلل 3 غرفة نوم مفروشة للبيع في مصر, صفحة 4

282 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٢٢٢٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع في ادريس بيتش مراسي موقع مميز جدا

    Aspire Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٩٢٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشة بإطلالة مباشرة على البحر -كاناري بيتش

    New Avenue Real Estate logo image

    كناري بيتش, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٢٤١ متر مربع

    ٥٨٬٠٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فوكا باي الساحل الشمالي مفروشة بالكامل

    Platinum Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٨٢ متر مربع

    ١٢٤٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينتى نموذج i مودرن فيو وايد جاردن

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ١٠١٬٧٣١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دوبلكس سنيور بنتهاوس علوي بروف ١٩٠ متر مفروش

    Zein for real estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • لا كاسيل 9

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 50
    المطور العقاري
    Zaya Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,الحزام الاخضر

    3 غرفة

  • 17

    فيلا

    ١٤٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا علي البحر مباشر بالفرش

    Zein for real estate logo image

    مورانو, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٥٣٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٤٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا علي البحر مباشر بالفرش

    Zein for real estate logo image

    مورانو, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٥٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع فيو تحفه تشطيبات خاصه بسعر لقطه

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٦ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دوبليكس باهرامات بورتو السخنه

    El-Moustafa For Real Estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مساحة ٢١٠ متر ٣ غرف + حديقة واسعة موقع متميز

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • ستاي فيلا كوميونتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    ZG Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

  • 10

    فيلا

    ١٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 200 متر 3 غرف تشطيب كامل + مكيفات 5% 10Y

    Egypt Best Properties logo image

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز وافخم فيلا تاون هاوس i مودرن بالفرش والاجهزه

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ١٠١٬٧٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ميفيدا للبيع فيلا متشطبه بالفرش والتكييفات

    Zein for real estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دوبلكس سنيور بنتهاوس علوي بروف ١٩٠ متر مفروش

    Zein for real estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فاميلي هاوس فيلا بموقع مميز استلام فوري مفروشة

    Roots Development logo image

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٨٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • بوليفارد هيل & نورث فيلاز

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٦٬٦٣٣٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    people & places developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,هيلز أوف وان

    3 غرفة

  • 7

    فيلا

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في قرية بياسيرا السخنة

    Zein for real estate logo image

    بياسيرا, العين السخنة, السويس

    3

    4

    ١٩٣ متر مربع

    ٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في قرية بياسيرا السخنة

    Zein for real estate logo image

    بياسيرا, العين السخنة, السويس

    3

    4

    ١٩٣ متر مربع

    ٦٢٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف استلام فوري متشطبه بالكامل مقدم10%فقط

    Egypt Best Properties logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٩١٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استاندالون للبيع بغرفة ماستر + شامل الفرش والاجهزة

    Inspire Homes logo image

    عايده بيتش, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سكاي ستاربالقرب من سينزو مول الغردقة

    Home Hunters EG logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٧٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • ماكادينا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Travco Properties
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,مكادي

    3 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في بالم هيلز القاهرة الجديدة

    Conquer Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٩٥ متر مربع

    ٨٨٬٤٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر ريسيل190م متشطب بالفرش بانوراما سي فيو

    Evergreen Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٢٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مفروش - بحري فيو مفتوح - استلام فوري

    متصدر

    Emtdad Real Estate logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١١٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل ومفروشة - جي فيلا استلام فوري - بحري

    New Avenue Real Estate logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٢٢٠٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 3غرف تسليم قريب تشطيب كامل بسعر مميز

    Apart Real estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٣٢ متر مربع

    ١٣٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • بارك فالي زايد ١٣

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    EFID Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة