بنتهاوس (روف) 3 غرفة نوم مفروشة للبيع في مصر, صفحة 3

286 عقارات أخرى
  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3غرف عالبحر اقرب استلام قسط علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3غرف عالبحر اقرب استلام قسط علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع أكتوبر بلازا سوديك

    West Field Property Consultancy logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    (بنتهاوس (روف

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس مميز ومتشطب في كمبوند جالريا مون فالي

    ABAZA for real estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٣٧ متر مربع

    ٧٣٬٨٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس بسعر لقطه جداا في قريه امواج الساحل الشما

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • مونتانيا جاردنز

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٠٧٢٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس بسعر لقطه جداا في قريه امواج الساحل الشما

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه بنت هاوس في امواج مع روفغ خاص بسلم داخلي

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 28

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع قرية امواج شاليه بنت هاوس مميز جدا بسلم داخل

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه روف مميز في أمواج – الساحل الشمالي

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس فاخر بموقع مميز في العجوزة

    Home city real estate logo image

    ميدان اسوان, العجوزة, الجيزة

    3

    3

    ٥٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • لازورا

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    3 غرفة

  • 21

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مودرن بروف للبيع بشمال الشويفات

    متصدر

    Home Realtors logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اقل سعر بنتهاوس علي اعلي تبه متشطب بالفرش

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٦٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر بنتهاوس متشطب بالفرش على أعلى تبة ف الساحل

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٦٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس 3 غرف متشطب للبيع موقع متميز ماونتن فيو

    Aspire Properties logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٦٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس U8 بحري متشطب ومفروش مع تكيفات على البحيرة

    New Avenue Real Estate logo image

    العين باي, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٤٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • اب ماونت

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٢٧٢٬١٦٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Empire State Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,R8

    3 غرفة

  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بنتهاوس مفروشه اقساط على 6 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بنتهاوس مفروشه اقساط على 6 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في موقع متميز في ستون ريزيدنس

    Homy Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 22

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 200م للبيع في لافيستا توباز بافضل سعر وفيو

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في كمبوند بالم باركس 202م مفروش

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٢ متر مربع

    ٧١٬٠٣٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في ماونتن فيو راس الحكمه مرحله سكالا

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٥٬٠٠٠ جنيه

    سنيور شاليه فى هاسيندا باى مساحه 332 م تشطيب راقي

    Zein for real estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٣٢٢ متر مربع

    ٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    (بنتهاوس (روف

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس على البحر فى امواج الساحل الشمالى

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٢٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر بنتهاوس سيڤيو 130 متر في سيدي عبدالرحمن د2

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٨٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٢٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر بنتهاوس سيڤيو 130 متر في سيدي عبدالرحمن د2

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٨٤ جنيه/متر مربع