بنتهاوس (روف) 3 غرفة نوم مفروشة للبيع في مصر, صفحة 7

286 عقارات أخرى
  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس + روف سوبر لوكس في لافيستا 1 السخنه

    Gold Real Estate logo image

    لافيستا 1, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٥٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاووس برووف للبيع في كومبوند زايد ديونز 248م

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٨ متر مربع

    ٦٠٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    18مليون مقدم للبيع بينتهاوس بروف فرش راقي

    Square real estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٧٣٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬١٢٨٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب للبيع – ماونتن فيو iCity التجمع

    Property Network logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بحري فاخر للبيع يشمل الفرش والأجهزة

    Image Investments logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • جرين تاون

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٥٦٣٬٢٠٠ جنيه

    خطة السداد: 50
    المطور العقاري
    Tesla
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,جرين تاون

    3 غرفة

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ١٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه يرى البحر - سي شيل -بحري تطل علي حديقة

    Wdeals for real estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٦٤ متر مربع

    ٧١٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شالية برووف يري البحر و حمام السباحة - امواج

    Wdeals for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مفروش 3نوم للبيع فى كمبوند الباتيو اورو

    Horizon Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٠٣٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلالة مباشرة على أكبر حديقة في كاتانيا

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٨٩ متر مربع

    ١٢٤٬٣٣٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب الترا سوبر لوكس شامل الفرش + روف

    Susqual Management logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٠٦٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • ريتز

    السعر عند الإطلاق:

    ١٤٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    ARQA Development Group
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,الحزام الاخضر,محور الضبعة,مجمع ريتز

    3 غرفة

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بإطلالة على المارينا - بنتهاوس متشطب بالدري

    Apart Real estate logo image

    هاسيندا حنيش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٠٣ متر مربع

    ٨٨٬٦٦٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس ٢٠٦ متر ٣ غرف + حديقة ١١٧ متر باتيو ريف

    Egypt Best Properties logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٥٦٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في امواج مفروش بالكامل بسعر لقطة

    La Costa For Real Estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهوس (روف) بمواصفات استثنائية

    Remax Style logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤١ متر مربع

    ٢٦٬٩٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس يطل على البحر للبيع في أمواج استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • سكاي هيلز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Dana Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    3 غرفة

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر 3 غرف-سى فيو-بالفرش والاجهزة

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أميز بنتهاوس روف 113م ماونتن فيو بحر مباشر ع بسين

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس روف متشطب جاهز للسكن ف ستون ريزيدنس

    New Avenue Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فيو لاند سكيب فرش فندقي بالمطبخ والتكيفات

    Remax The Address logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٧٬٢٢٨ جنيه/متر مربع

  • 22

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 200م للبيع في لافيستا توباز بافضل سعر وفيو

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • ايسولا سينترا

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٣٤٦٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Al- Masria Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,حى اللوتس,ايزولا سنترا

    3 غرفة

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ٣٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مباشره علي الليك تشطيب سوبر لوكس

    All 90 logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ٢٣٬٥٧٥٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع متشطب بالتكيفات والمطبخ في ايست تاون

    views investment logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ١٢٥٬٣٩٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس للبيع فيو مميز متشطب بالكامل بقسط 7 سنين

    Apart Real estate logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مفروشة بالكامل بإطلالة بانورامية على البحر

    New Avenue Real Estate logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس جاهز للسكن مفروش بالتكييفات مطل على البحر

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع