عقارات مفروشة للبيع في مصر, صفحة 7

13,532 عقارات أخرى
  • 12

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في لا فيستا 5 بالفرش على البحر بسعر لقطة

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 5, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    تاون هاوس

    ١١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس على البحر للبيع بالفرش في لافيستا 2

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 2, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٩٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    (بنتهاوس (روف

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بنتهاوس للبيع في سيتي فيو

    RE/MAX Al Mohager logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٥٥ متر مربع

    ٧٦٬٠٥٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٢١٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش فى مراسى كاتنيا يطل علي المسبح

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش فى مراسى كاتنيا يطل علي المسبح

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ١٤٣٬٧٩٠ جنيه/متر مربع

  • ميزون سولاري

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Misr Italia
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,سولاري

    1 - 3 غرفة

  • 11

    شاليه

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه190متر لوكيشن متميز متشطب بالكامل في سي شيل

    Spade consultancy logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٩٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    شاليه

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (أكوا فيو) 78 م

    RE/MAX Avalon logo image

    اكوا فيو, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كاش في مدينتي116متر في b11 للسكن الفوري

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا في امواچ صف اول علي البحر متشطبة و مفروشه

    New Avenue Real Estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٥٦٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بنتهاوس للبيع في سيتي فيو

    RE/MAX Al Mohager logo image

    سيتي فيو, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٥٥ متر مربع

    ٧٦٬٠٥٦ جنيه/متر مربع

  • بيورا ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,الشيخ زايد
  • 8

    تاون هاوس

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود: تاون هاوس 3 غرف بتقسيط 10 سنوات

    Apart Real estate logo image

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٣٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر تاون هاوس 3 غرف بإطلالة بحر على اللاجون

    Apart Real estate logo image

    سيزر, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٢٠٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2نوم 118م عاللاجون، 5% مقدم 10 سنين

    Apart Real estate logo image

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١١٨ متر مربع

    ١٣٥٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 6 غرف مطلة مباشرة على البحر بإطلالة بانورامية

    Apart Real estate logo image

    سيزر, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    6

    7+

    ٤٧٦ متر مربع

    ١٩٣٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين 105م بإطلالة بحر، أقل سعر على اللاجون

    Apart Real estate logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٠٥ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • يَم بوليفارد

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Modon Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة

    1 - 3 غرفة

  • 7

    شقة

    ٨٬٩١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة فى Cleo بالم هيلز أقل مقدم وأقساط

    Laucienda For Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٧٦٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص شقة مفروشة بالكامل في هايد بارك ستلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٧٠٬٣٣٧ جنيه/متر مربع

  • 23

    شاليه

    ١٢٬٠٤٣٬٧٥٠ جنيه

    شاليه فندقي بفرش راقي للبيع بالتقسيط بفيو مميز

    Square Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٩٬٤٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل فيلا متشطبه للبيع فى كمبوند مكسيم

    Spade consultancy logo image

    مكسيم, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٣٢٥ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بموقع مميز مفروش بالكامل في لافيستا 5

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 5, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٥٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • بوتانيكا تاون أوجامى

    السعر عند الإطلاق:

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Sodic
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,أوجامي

    2 - 3 غرفة

  • 16

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع بالفرش والاجهزه مسجلة وغير مجروحه

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع معز الدوله, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة مفروشه بالكامل - بالاجهزة والتكييفات

    New Avenue Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٢٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شاليه بفرش راقي لاجوون فيو بأرقي موقع

    Square Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ١١٦٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع الترا سوبر لوكس فى المهندسين

    Guides Real Estate logo image

    شارع سليمان اباظه, المهندسين, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٢ متر مربع

    ٩٩٬٠٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالكامل بتراس كبير في موقع مميز -مراسي

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • وادي إيست

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Modon Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة

    3 - 5 غرفة