عقارات مفروشة للبيع في مصر, صفحة 49

13,522 عقارات أخرى
  • 8

    فيلا

    ١٠٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز _ فيو علي الجولف

    X Hub logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤٨٠ متر مربع

    ٢١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٨٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري للبيع في ليك فيو

    AK Circle logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٧٠٠ متر مربع

    ١٢١٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بتشطيبات راقية تطل علي مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٩٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالكامل فى ويستاون سوديك

    New Avenue Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٩ متر مربع

    ٧٤٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٦٬٨٤٥٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك بأقل مقدم متشطبة في قلب سيدي عبد الرحمن

    متصدر

    JMG logo image

    كيو نورث, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٧٦٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • ستيلا لوكيشن الساحل الشمالي

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Remco for Real Estate
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن

    2 - 4 غرفة

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع كاش مدينتي b10

    B10, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٦٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في ليك فيو متشطبة بحمام سباحة

    AK Circle logo image

5

    4

    ٦٢٠ متر مربع

    ١٢٠٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروش بحمام سباحه خاص في بالم هيلز 2

    Treasure Real estate logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٥٢٠ متر مربع

    ١٠٥٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه سينيور للبيع في أزها السخنة صف أول لاجون

    New Avenue Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    4

    ١٣٥ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطه للبيع ارضي بجاردن في B6 مدينتي سوبر لوكس

    Etmalek for integrated real estate services logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٨٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • اطلانتس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Castello
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منتجعات الغردقة,اطلانتس

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 7

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع 96م مدينتي B11 فيو مباشر على The Strip

    Etmalek for integrated real estate services logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٤٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ستوديو للبيع مفروش في فيلدج جيت بالم هيلز

    Horizon Estate logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مفروش ، اقل من سعر السوق بالمطبخ و التكيف

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشة بالكامل استلام فوري ستيلا هليوبوليس

    New Avenue Real Estate logo image

    ستيلا هليوبوليس, طريق مصر إسماعيلية الصحراوي, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٥٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل ومفروش بالمطبخ و التكيفات

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٥٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • وايت

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٩٧٦٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Pledge Development
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 3 غرفة

  • 16

    منزل مزدوج

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس استلام فوري 470 للبيع في LVR

    AK Circle logo image

4

    6

    ٤٧٠ متر مربع

    ١٤٨٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب مودرن الترا سوبرلوكس على فيو مفتوح بسراي

    New Avenue Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٥٢٬١٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للإيجار - دار مصر، الشيخ زايد

    دار مصر, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 73م مفروش للبيع ف المونت جلاله افضل لوكيشن

    Tradmark Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٥١٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية أرضى للبيع 3 غرف جولف فيو العين باى

    SG Real Estate logo image

    العين باي, العين السخنة, السويس

    3

    4

    ١٥٨ متر مربع

    ٧٢٬٧٨٤ جنيه/متر مربع

  • رملا أكاسيا

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٠٬٦٣٨٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    MARAKEZ
    الساحل الشمالي,راس الحكمة

    3 - 6 غرفة

  • 12

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل من سعر السوق شاليه للبيع في امواج

    متصدر

    Aspire Properties logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بين الهدوء والرفاهية.. شاليه للبيع في قرية توليب

    Better Estate Investment logo image

    تيوليب, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 370م الساحل الشمالي - قرية مصر الجديدة

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٣٧٠ متر مربع

    ٢٠٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر سنيور شاليه في ازها لاجون فيو استلام فوري

    Tradmark Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٢٧٤ متر مربع

    ٥٨٬٣٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 350م مفروش افضل فيو علي لاجون مفتوح ازهي

    Tradmark Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٧٣٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • دي مايل

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٨٥٠٬٨٥٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    District 4 Developments
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 3 غرفة