عقارات مفروشة للبيع في مصر, صفحة 33

13,521 عقارات أخرى
  • 19

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - الحي الخامس - الشيخ زايد - ارضي بجاردن

    Osoul Misr logo image

    الحي الخامس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالكامل للبيع في مراسي جريك

    Redefine logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    طوايا سهل حشيش غرفه مفروشه تري البحر

    New Avenue Real Estate logo image

    توايا, بالم هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ١١٩٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمدينة نصر تم تخفيض السعر لسرعة البيع

    أولاد منصور للإستثمار العقاري logo image

    شارع زهير صبري, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٣١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جونيور شاليه أرضي بحديقه متشطب بالكامل في هاسيندا

    New Avenue Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • طبيعة

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٩٢٣٬٧١٢ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شاليه

    ١١٬٧٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي مع حديقة في لافيستا السخنة فيو على بحر

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الزمالك موقع مميز - شارع أبو الفدا

    شارع ابو الفدا, الزمالك, القاهرة

    2

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى شقة متشطبة بالفرش فى ليك فيو التجمع

    I properties Real Estate Consultant logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالفرش- الزمالك تشطيب مودرن - موقع مميز

    شارع بهجت علي (ابن النبيه), الزمالك, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه شاليه فاخر للبيع في مراسي (Greek Village)

    Aqarpedia For Resale logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • هافا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬١٢١٬٣٣٧ جنيه

    خطة السداد: 3
    المطور العقاري
    qurtuba developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,R8

    1 - 3 غرفة

  • 14

    شاليه

    ١٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بجميع الاجهزه للبيع في مراسي بتسهيلات

    ERE Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢٣٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن مفروشة بمساحة 157 م في CFC

    AK Circle logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ١٢١٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالتكيفات للبيع في مراسي مارينا فيوز

    ERE Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالتكيفات للبيع في مراسي مارينا فيوز

    ERE Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شلية مستقل ارضي مفروش بالكامل للبيع في فوكا باي

    متصدر

    Smart Assets Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • سباير كلوب هيلز

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٠٨٠٬٧٦٥ جنيه

    خطة السداد: 1
    المطور العقاري
    Housing and Development Company for Real Estate
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,محور 26 يوليو,كلوب هيلز

    2 - 3 غرفة

  • 12

    شقق فندقية

    ٣٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه للبيع في ادريس جولف - مراسي باقل سعر

    ERE Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٢٣١٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه فندقيه 3غرف للبيع بأقساط 7 سنين, سينشري

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    إم سيجناتشر, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٩١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقق فندقية

    ٣٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه للبيع في ادريس جولف - مراسي باقل سعر

    ERE Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٢٢٩٬٣٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في بالم هيلز |مفروشه وبالتقسيط

    Aqarpedia For Resale logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٦٤٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا علي الجولف مفروشه (ريسيل) في مراسي باقل سعر

    ERE Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • كلاود سايد

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,كلاود سايد

    1 - 3 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحمام سباحة مفروشة بالكامل إستلام فوري للبيع

    REV Real Estate logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في كمبوند قطامية ديونز تشطيب كامل

    Global Marketing Real Estate logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالتكيفات للبيع في مراسي مارينا فيوز

    ERE Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٦٥٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون تشطيب الترا سوبر لوكس- مفروش مودرن

    RE/MAX Everest logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٣٦٨ متر مربع

    ١٣٥٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقق فندقية

    ٣٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه للبيع في ادريس جولف - مراسي باقل سعر

    ERE Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٢٣١٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • سوليمار جرين 5

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٠٢٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Solimar Real Estate
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,الحزام الاخضر

    3 غرفة