عقارات مفروشة للبيع في مصر, صفحة 3

13,532 عقارات أخرى
  • 24

    شاليه

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لقطة في الساحل الشمالي

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لقطه دور رابع بروف واسانسير فيو بحر

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    تاون هاوس

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع بافضل فيو في البروج

    Show Views logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٦٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أحلام على شاطئ البحر مكون من غرفتي نوم – ادف

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٥٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع متميز في رأس الحكمة، الساحل الشمالي

    Egypt Best Properties logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • ويست كورتس اكتوبر الجديده

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق الواحات,ويست كورتس

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل للبيع شقه متشطبه بالكامل 189 متر استلام فوري

    La Costa For Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٥٨٬٢٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي على حمام السباحة بحري في فايا مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في هاسيندا باي على الجولف و البحيرة متشطبة

    One Estates Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٥٥ متر مربع

    ٧٠٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شاليه

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في مزارين شاليه أرضي بحديقة، فيو أبراج

    Marina Home logo image

    مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 120م – Ultra Super Lux – شامل الفرش

    Golden Vision logo image

    بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • ضفاف

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٣٩٤٬٢٥٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Deals Investment Group
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,R8

    1 - 3 غرفة

  • 17

    تاون هاوس

    ١٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع مفروشه بافضل فيو في البروج

    Show Views logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٥٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو بحر بحمام سباحة بالفرش و6 تكييف وبالاجهزة

    Egypt Best Properties logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ١٠٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 4 غرف+ناني على لاجوون مباشرة بالفرش ومكيفة

    Egypt Best Properties logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٢٤٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالم هيلز فيلدج جيت-بنتهاوس 209م مفروش بالكامل بيع

    YaKan Properties logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٦٤٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية موقع مميز فيو مفتوح ترى المارينا

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٦٠٧٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • فاليز

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٦٩٣٬٠٥٦ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Sky Ad Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    1 - 3 غرفة

  • 12

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بحديقة 90 متر موقع مميز في فيردي مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على حمام السباحة بحري في جريك مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 75 م للبيع بالفرش-عمارات تبارك-زهراء المعادي

    تبارك, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر لفيلا مفروشة بالكامل بموقع مميز في سوديك

    Point Mark For Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥١ متر مربع

    ١٠٧٬٥٦٩ جنيه/متر مربع

  • 24

    بناية كاملة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا ستيلا هايتس مفروشة بالتكييفات ب 8,500

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ايفي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    G Developments
    الجيزة,طريق مصر اسكندرية الصحراوي,ايفي
  • 9

    فيلا

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بروف فاخر للبيع بالتجمع الخامس-سعر مميز جدا

    Wdeals for real estate logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٢٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شاليه في مارينا مراسي يرى حمام السباحة

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٩١٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دوبلكس للبيع العين السخنه بسعر لقطه .

    Zone Properties . logo image

    اورلاندو 2, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مودرن للبيع في إيستاون سوديك بموقع هادئ

    New Capital Home. logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٨١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 22

    منزل مزدوج

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس في مراسي يرى جزء من اللاجون بحري بالفرش

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٩١ متر مربع

    ١٧١٬٨٢١ جنيه/متر مربع

  • أورورا بالاس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Square 9 Developments
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منتجعات الغردقة,أرورا بالاس

    استوديو, 1 - 3 غرفة