عقارات مفروشة للبيع في مصر

13,532 عقارات أخرى
  • 11

    شاليه

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع 198 متر استلام فوري ريسيل في مراسي

    Property Hills  One logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ١٨٦٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة رويال سيتي زايد ناصية مفروشة بالكامل

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون في البروج مفروش بسعر مغري

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٧١٬٨٥٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٦٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ٥٩٥م بلانكا فيو جولف مراسي الساحل الشمالي

    Arabia For Real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٩٥ متر مربع

    ١٥٦٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة صف تاني جولف في كمبوند قطامية ديونز – ا

    Arabia For Real estate logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ٩٥٠ متر مربع

    ١١٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • كالي كوست

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Maven Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,كالي كوست

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ليك فيو ريزيدنس | شقة مميزه 268م | مفروش بالكامل

    Darcom for Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٦٨ متر مربع

    ٨٥٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش فيو بوول للبيع في مراسي مارينا ويست

    ERE Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع زايد ديونز كامل التشطيب سوبر لوكس

    The X Site For Real Estate logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٨٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشه للبيع في ماونتن فيو 2- بسعر لقطه فوري

    ERE Investments logo image

    ماونتن فيو 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٦٤٠ متر مربع

    ١٢٩٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس كمبوند الكارمة ريزيدنس بتشطيب فاخر

    The X Site For Real Estate logo image

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٤٥٬١٩٧ جنيه/متر مربع

  • أيام ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 3
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروش للبيع خلف السندباد النزهه الجديده

    Eastmark logo image

    شارع محمد المهدي منصور, النزهه الجديدة, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٢٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش للبيع في مراسي كاتانيا بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ١٣٧٬٢٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة بحر كاملة في مارينا 2 بموقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    مارينا 2, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في زهراء مدينة نصر شارع مهدي عرفة

    Eastmark logo image

    شارع مهدي عرفه, المنطقة التاسعة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    قصر

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع قصر صف اول بحر مارسيليا بيتش4 الساحل الشمالي

    Emkan for Real Estate logo image

    مرسيليا بيتش 4, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٦٤٠ متر مربع

    ١١٧٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • زهرة

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬١١١٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5/40/55
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,زهرة

    2 - 5 غرفة

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زايد ديونز بالمطبخ والتكييفات

    Aqar Dayem logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر مفروش بحمام سباحة للبيع في ليان

    Susqual Management logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٢٨ متر مربع

    ١٢١٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 162م مفروشة | دور 7 | 3 غرف | زد ويست

    Aqar Dayem logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شيك | مفروش بالكامل |فيو مميز | ذا ووتر واي كمبوند

    Darcom for Real Estate logo image

    ذا واتر واى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ١٢٢٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شاليه للبيع في مراسي مارينا ويست جاهز !!!

    Realtors logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ١٧٥٬١٨٢ جنيه/متر مربع

  • تاورز

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٨٥١٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    القاهرة,مدينة نصر

    2 - 3 غرفة

  • 12

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 185م فوري مفروش بحديقة ومسبح

    Aqar Misr logo image

    مرسيليا بيتش 3, مرسيليا, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٨٬٦٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شاليه باقل سعر فى الماركت في مراسي

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٢١٥٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه باميز لوكيشن و فيو حمام سباحة في جريك مراسي

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ١٧٦٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس فرش كامل وأجهزة وتكييفات علي البحر

    Aqar Misr logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٧٨ متر مربع

    ١٠٢٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره للبيع او الايجار بالدقى

    I-Zone logo image

    الدقي, الجيزة

    5

    6

    ٦٠٢ متر مربع

    ٢٢٠٬٠٩٩ جنيه/متر مربع

  • ليك فرونت

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٤٦٧٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,ليك فرونت

    3 غرفة