بيوت و فلل 3 غرفة نوم للبيع في سفاجا, صفحة 4

292 عقارات أخرى
  • 30

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة 3غرف بخصم 20% متشطب+تكييفات في سوماباي

    Egypt Best Properties logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٣٧٠ متر مربع

    ٤٣٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ١٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة على البحر3_غرف متشطب+تكييفات في سوماباي

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٣٧٠ متر مربع

    ٥٣٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٢٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا للبيع بإطلاله على البحر و بقسط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٢٩٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٩٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 3 نوم بجاردن 112م متشطب تقسيط 5سنوات

    Towers Map logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ١١٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مطله على البحر و بأقساط 8 سنوات في سوما باي

    Egypt Best Properties logo image

    وادى جبال, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أسكن بمقدم 5% فقط وأستمتع بأحلى بحر وقسط حتى 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٥٥ متر مربع

    ١٨٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أسكن بمقدم 5% فقط وأستمتع بأحلى بحر وقسط حتى 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٥٥ متر مربع

    ١٨٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أسكن بمقدم 5% فقط وأستمتع بأحلى بحر وقسط حتى 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي البحر الاحمر, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٥٥ متر مربع

    ١٨٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك بإطلالة بحر كاملة التشطيب | عرض جديد !

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا على البحر واللاجون بمقدم 5% علي 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا بأقل سعر فى سوماباى على البحر دايركت

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ١٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% فقط ! أقرب أستلام فيلا بأطلالة بحر 3 غرف

    Egypt Best Properties logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ١٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقرب أستلام فيلا بأطلالة بحر 3 غرف وبمقدم 5% فقط !

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ١٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٨٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أسكن بمقدم 5% فقط وأستمتع بأحلى بحر وقسط حتى 8سنين

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٥٥ متر مربع

    ١٨٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٩٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 3 نوم بجاردن 112م متشطب تقسيط 5 سنوات

    Towers Map logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ١١٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون فيلا بموقع مميز تشطيب كامل بالتقسيط

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا بريكيرز دايفينج اند سيرفينج لودج, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٩٦ متر مربع

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٢٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا للبيع بإطلاله على اللاجون و بقسط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٢٩٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان اخر فيلا 3 غرف اطلاله ع البحر بأقل مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ١٥٣٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٩٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 3 نوم بجاردن 112م متشطب تقسيط 5 سنوات

    Towers Map logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ١١٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٥٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    بدفعة أولى ٥٪ فقط! فيلا فاخرة بإطلالة بحرية للبيع.

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٢١٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    5%مقدم امتلك فيلا صف اول للبيع باطلالة علي البحر

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه 230 متر علي اللاجون بمقدم 5% وتسهيلات

    Tradmark Real Estate logo image

3

    2

    ٢٣١ متر مربع

    ٢٢٥٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا / للبيع / البحر الاحمر

    ERA Real Estate Egypt logo image

    سوما كوڤز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا على البحر واللاجون بمقدم 5% علي 8 سنين

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٦٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله تشطيب كامل - صف أول لاجون بحديقه كبيره

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٤١٬٢٧٥ جنيه/متر مربع