بيوت و فلل 3 غرفة نوم للبيع في سفاجا, صفحة 3

292 عقارات أخرى
  • 24

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون فيلا على بعُد خطوات من البحر بقسط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا إطلالة البحر متشطبة بمقدم 0% وقسط حتى 8 سنين!

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ١٧٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا على البحر والجولف بأقل سعر فى سوماباى

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١١١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا متشطب علي البحر متشطب بخصم 20%

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٨٩ متر مربع

    ١١٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأطلالة بحر 3 غرف أقرب أستلام وبمقدم 5% فقط !

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي البحر الاحمر, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٢٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأطلالة بحر 3 غرف أقرب أستلام وبمقدم 5% فقط !

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٠٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا مستقلة صف اول على البحر مع استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا مستقلة باطلالة ساحرة على البحر وتقسيط8س

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سوما باى ويست تقسيط 7 سنين بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ١٩٦٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٢٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا للبيع بإطلاله على اللاجون و بقسط 8 سنين

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٣٠٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٩٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 3 نوم بجاردن 112م متشطب تقسيط 5سنوات

    Towers Map logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ١١٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب Luxury - فيـو البحر مباشرة - قرب المارينا

    Falcon for Real Estate logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك بإطلالة بحر كاملة التشطيب | لونش جديد !

    Egypt Best Properties logo image

    سوما كوڤز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا على البحر واللاجون بمقدم 5% علي 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول للبيع باطلالة مميزة و اقل مقدم - فوري

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز أكبر فيلا في سوما باي بإطلالة مزدوجة رائعة

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا صف اول باطلالة مميزة و اقل سعر بمقدم 5%

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٧٤٧٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه علي البحر، قسط 700الف، السعر ٢٠ مليون

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٧٤٧٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه علي البحر، قسط 700الف، السعر ٢٠ مليون

    متصدر

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٧٤٧٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه علي البحر، قسط 700الف، السعر ٢٠ مليون

    سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٧٤٧٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه علي البحر، قسط 700الف، السعر ٢٠ مليون

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا للبيع بإطلاله على البحر و بقسط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٢٩٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بتقسيط 8 سنين ! أقرب أستلام فيلا بأطلالة بحر 3 غرف

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ١٧٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا على البحر و الجولف بمقدم 5% فى سوما باى

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا على البحر دايركت متشطبة بمقدم5%راس سوما

    Egypt Best Properties logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع