منازل مزدوجة للبيع في سفاجا

117 عقارات أخرى
  • 22

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر توين هاوس في ميسكا متشطبة بالكامل و بقسط طويل.

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كاملة التشطيب بإطلالة بحرية بالتقسيط 8 سنوات.

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٩١٬٤٨٩ جنيه/متر مربع

  • 22

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كاملة التشطيب في ميسكا و بالتقسيط حتى 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود!! فيلا مطلة على البحر و بالتقسيط 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر توين هاوس مطل علي البحر مع اطول فتره سداد

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك بإطلالة بحر كاملة التشطيب | اقل سعر !

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا غرفتين تشطيب كامل في مكادينا - على لاجون

    New Avenue Real Estate logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٦١ متر مربع

    ١٤٨٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 26

    منزل مزدوج

    ١٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا بإطلالة مباشرة على اللاجون5% مقدم فقط

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    منزل مزدوج

    ١٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا بإطلالة مباشرة على اللاجون5% مقدم فقط

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    منزل مزدوج

    ١٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا بإطلالة مباشرة على اللاجون5% مقدم فقط

    Egypt Best Properties logo image

    سوما بريذ, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بإطلالة علي البحيرة مباشره مع فترة تقسيط 7س!

    Egypt Best Properties logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 4 غرف بإطلالة بحرية بانورامية 5% مقدم

    Apart Real estate logo image

    مراسي البحر الاحمر, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٨٨ متر مربع

    ١٥٩٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توأم للبيع تشطيب كامل واستلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان فيلا 3 غرف علي البحر واللاجون باقل سعر.

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ١٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٧٠٠٬٠٩٠ جنيه

    امتلك فيلا صف اول علي بحر اقساط تصل الى 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٢٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك بإطلالة بحر كاملة التشطيب | عرض جديد !

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توأم بإطلالة مزدوجة،مع فترة سداد طويلة

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان اخر فيلا 3 غرف اطلاله ع البحر وقسط ع 8س

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ١٣٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بسعر شاليه واطلالة بحرية واستلام سريع

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اخر توين 3غرف علي البحر واللاجون باقل سعر.

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ١٣٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مميز 2 نوم تشطيب كامل تقسيط 5 سنوات

    Towers Map logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١١٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 3 غرف للبيع – موقع مميز وإطلالة مفتوحة !

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٦٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع خطوات من البحر فى سوماباى 5%مقدم !

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٠٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ١٨٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع خطوات من البحر فى سوماباى 5%مقدم !

    Egypt Best Properties logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١٠٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع خطوات من البحر فى سوماباى 5%مقدم !

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ١٠٧٬٣٤٤ جنيه/متر مربع