شقق 1 غرفة نوم للبيع في الغردقة, صفحة 24

4,201 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دبل فيو للبيع في سوما باى أفضل سعر5% مقدم.

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٩٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفة نوم Pool View تشطيب كامل تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٩٬٣٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٨٥٬٠٠٠ جنيه

    فيراندا شاليه غرفة نوم تشطيب كامل تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٩٬٣٨٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تملّك في أضخم مدينة سكنية: قسّط براحتك لـ 10 سنين

    El-Bedihy & Co logo image

    طريق الغردقة الاسماعيلية, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٩٦٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 1غرفة جاهزه للبيع باطلالة علي البحر في الغردقة

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٦٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٢٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم واحدة للبيع في الغردقة | 70 متر

    El-Bedihy & Co logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٨٤٬٨٩٦ جنيه

    فرصة استثمارية مناسب للسكن أو تحقيق عائد إيجاري

    El-Bedihy & Co logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٤٩٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٠٧٬٠٦٥ جنيه

    مناسب للسكن أو تحقيق عائد إيجاري قوي.

    El-Bedihy & Co logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٥٠٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٨٦٬٦٧٢ جنيه

    فرصة مميزة لامتلاك وحدة عصرية في قلب الغردقة

    El-Bedihy & Co logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥٢٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك بدون مقدم فى الجونة الجديدة على البحر

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٥٨٣٬١٤٠ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على المسبح | مامشا

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٥٤٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٦٬٠٣٣٬٠٢٦ جنيه

    1 bedroom apartment at The Edge View Hurghada

    Hurghadians Property logo image

    ذا فيو, شارع شيراتون, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩١ متر مربع

    ٦٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٦٣١٬٦٣٥ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على المسبح | مامشا

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٧٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في الاحياء فيو بحر شاطئ خاص

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٦١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه مساحتها 41 متر مربع فالاحياء

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤١ متر مربع

    ٧٦٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬٢١١٬٨٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم بإطلالة حمام سباحة في أورورا بالاس

    متصدر

    SQUARE9 logo image

    أرورا بالاس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٥٦٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة فندقية فاخرة بإدارة متكاملة في موقع مميز

    La Quinta logo image

    لاكوينتا هايتس, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو 50م-تشطيب كامل-قسط 36 شهر _عقد اخضر

    Alabtal Developer logo image

    بوابه حجاز الابطال, حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بإطلالة على البحر – غرفة نوم واحدة | منطقة

    Second Home Real Estate logo image

    ستوريا ديل ماري, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٦٧٤٬٨٦٩ جنيه

    شقة بفيو حمام سباحة للبيع في الغردقة

    Knight properties logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٨٬٣٣١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط لـ 3 سنين وامتلك غرفة وصالة في قلب الغردقة

    Knight properties logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٢٠١٬٦٦٠ جنيه

    استوديو على البحر في الغردقة

    Knight properties logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٥٨٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٤٤٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه 63م-غرفه وصاله-عقد اخضر-تشطيب كامل-قسط36شهر

    Alabtal Developer logo image

    بوابه حجاز الابطال, حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠١٣٬٩٥٢ جنيه

    شقة فاخره 1 غرفة للبيع في سهل حشيش, الغردقه

    Homes Bay logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٨٥٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٦٬٠٩٦٬٨٦٠ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على المسبح | أتلانتس

    Hurghadians Property logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٩٦٨ جنيه/متر مربع