شقق 1 غرفة نوم للبيع في منتجعات الغردقة, صفحة 47

1,394 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٦٬٤٦٨٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك الآن! شقة 80م وحديقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    وان سيفين ريزيدينس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٨٠٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة و صالة 61متر تطل على البحر و حمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على المسبح | مامشا

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٥٩١٬٠٠٠ جنيه

    وحدة سكنية مميزة – Hurghada Heights

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٦٥٤٬٠٠٠ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على المسبح | مامشا

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه في الممشى السياحي مقدم 15% فقط

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 70م بحر وحمام السباحة بجوار هيلتون مقدم 20%

    Hurghadians Property logo image

    ستوريا ديل ماري, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٩١٬٠٠٠ جنيه

    شقه 63م تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة وصالة 59 متر تطل على البحر و حمام السباحة

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٩١٬٠٠٠ جنيه

    Studio apartment pool view at Hurghada Heights

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٣٬٢٧٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة وصالة 63 متر Pool view بالممشي السياحي

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٢٣٤٬٠٠٠ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على المسبح | مامشا

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٤٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٣٬٨٤٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة أحلامك بإطلالة على حمام السباحة والبحر

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٢٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 77 متر بتصميم عملي داخل تريفانا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ريزورت فيرو كلوب سانت ماريا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٦٧٬٨٣٢ جنيه

    شقة غرفة واحدة 79 متر داخل سكانديك ريزورت

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٧٦٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٨٬٢١١ جنيه

    شقة غرفة واحدة 75 متر داخل سكانديك ريزورت

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٧٤٬٧٧٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٤٬٣٨٥٬٢٥٤ جنيه

    شرفة بغرفة نوم واحدة | فلورينزا

    Hurghadians Property logo image

    منتجع فلورنسا خمسين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٥٧٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٠٨٧٬٠٠٠ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على المسبح | مامشا

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على المسبح | مامشا

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٣٬٢٩٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة وصالة سي فيو عقد اخضر بالممشي السياحي

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه 65م تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحه والبحر

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٦١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٤٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه مساحتها 63 متر مربع فالممشى

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬٩٣١٬٢٨٢ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على المسبح | فلورينزا

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٥١٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢٠٤٬٠٠٠ جنيه

    قرارك الصح لحياة أرقى 85 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٧٢٬٩٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    مساحات متنوعة تناسب الجميع 85 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع