شقق 1 غرفة نوم للبيع في منتجعات الغردقة, صفحة 43

1,394 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٢٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفه 56م مطلة على حمام سباحة ببانوراما مجاويش

    Hurghadians Property logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٠٢٦٬٠٠٠ جنيه

    غرفة 66م بإطلالة مسبح مميزة في قلب الغردقة

    Hurghadians Property logo image

    ذا جراند, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٦١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    1 bedroom apartment pool view at Hurghada Heights

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٩٢٣٬٦٠٠ جنيه

    شقة 1 غرفة بإطلالة بانوراما على البحر

    Hurghadians Property logo image

    ستوريا ديل ماري, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٩٩٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٣٬٢١٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة وصالة 63 متر pool view بمقدم 482 الف جنية

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٢٬٩٥٨٬٠٠٠ جنيه

    غرفه وصاله 58 متر بالممشي السياحي بالتقسيط

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على المسبح | مامشا

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬١٧٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه مساحتها 69متر في الممشى السياحي

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 60م تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٣٬٤٧١٬٠٠٠ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على المسبح | مامشا

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٥١٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٤٬٠٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 1 غرفة نوم في جراند روك، الممشى –

    Homes Bay logo image

    ذا جراند, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٨٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم عائلية بتصميم مميز – 63 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة بإطلالة ممشى الممشى المميزة – 70 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٩٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم بتصميم عملي وموقع مميز – 66 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٥٣٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم بتصميم مريح وموقع حيوي – 65 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم واسعة للاستخدام السكني أو الاستثماري

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم بتصميم أنيق ومساحة مثالية – 63 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٧٥٬٢٢٤ جنيه

    شقة غرفة 98م بإطلالة مسبح داخل منتجع أتلانتس

    Hurghadians Property logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٨ متر مربع

    ٥١٬٧٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٧٤٬٤٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك في قلب الممشى السياحي

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٤٤٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٦٣٬٠٠٠ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على المسبح | مامشا

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٥٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٣٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على المسبح | مامشا

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٠٧١٬٠٠٠ جنيه

    شقة 69م بإطلالة حمام سباحة في الغردقة

    Hurghadians Property logo image

    ذا جراند, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٥٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم بموقع مميز على ممشى الغردقة – 75 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة أنيقة بموقع حيوي على الممشى – 75 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة عملية بتصميم عصري في قلب الممشى – 63 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٣٬١٧٤ جنيه/متر مربع