شقق 1 غرفة نوم للبيع في منتجعات الغردقة, صفحة 48

1,394 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٥٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استغلال مثالي للمساحة بذكاء 80 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة | الشولان | تشطيب كامل

    Good Vibe Homes logo image

    شولان, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١١٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة | شولان | تشطيب كامل

    Good Vibe Homes logo image

    شولان, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢٠٤٬٠٠٠ جنيه

    في قلب مجاويش السكنية الراقية 85 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٧٢٬٩٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    قلب مجاويش حيث الخصوصية 85 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز في قلب المجاويش 80 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    في قلب مجاويش بقرب كل الخدمات 80 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    حياة راقية في قلب مجاويش 75 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٧٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٧٬٠٠٠ جنيه

    موقع استراتيجي قريب من المطار 75 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٩٣٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٤٦٨٬٠٠٠ جنيه

    طريق مباشر لأهم مناطق الغردقة 80 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٨٠٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٣٬٧١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة وصالة 63 متر عقد اخضر بالممشي السياحي

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬١١١٬٠٠٠ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على المسبح | مامشا

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٢٣٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو حمام مساحتها 66 متر مربع فيو حمام سباحه

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٤٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٤٨٣٬٠٠٠ جنيه

    أحلام الشمس والبحر وحمام السباحة في جراند روك

    Homes Bay logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٨٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٣٬٣٦٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه صاله الممشي السياحي عقد اخضر مقدم 500 الف

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٤٨٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٧١٧٬٠٠٠ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على المسبح | مامشا

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم بإطلالة بحر في حياة بيتش ريزورت

    متصدر

    ROI For Real Estate logo image

    حياه بيتش فرونت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٣٬٩٥٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة وصالة 67 متر pool view بالممشي السياحي

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٥٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٧٤٧٬٦٥٤ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه مساحتها 55 متر مربع فالاحياء

    Hurghadians Property logo image

    ثري كورنرز رويال ستار بيتش ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٣١٬٧٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 80 م² غرفة نوم واحدة بتصميم عصري

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    قرية الياسمين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 70 متر غرفة و صالة تطل على حمام السباحة

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٦٬٤٦٨٬٠٠٠ جنيه

    غرفة نوم واحدة مع حديقة | ون 7 ريزيدنس

    Hurghadians Property logo image

    وان سيفين ريزيدينس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٨٠٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٧١٧٬٠٠٠ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على المسبح | مامشا

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على البحر | منتجع ماجرا

    Hurghadians Property logo image

    ماجرا الغردقة, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة وصالة مساحة 70 متر - ترى حمام السباحه و البحر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ترتلس بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع