شقق 1 غرفة نوم للبيع في صن رايز سيليكت جاردن بيتش

41 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٤٬٨٢٣٬٤٤٠ جنيه

    شقة للبيع في الموج 53م بحديقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    صن رايز سيليكت جاردن بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٩١٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٨٢٣٬٤٤٠ جنيه

    53م أرضي بجاردن… خصوصية وهدوء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٩١٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٢٨٨٬٧٠٠ جنيه

    شقة 62م بغرفة… رفاهية في كل تفصيلة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٨٥٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٢٨٨٬٧٠٠ جنيه

    62م دور أول… مساحة عملية ومريحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٨٥٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٨٢٣٬٤٤٠ جنيه

    53م + جاردن بسعر مغري في الموج

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٩١٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٢٨٨٬٧٠٠ جنيه

    شقة 62م… راحة وسعر مناسب

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٨٥٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦١٧٬٥٨٠ جنيه

    شقة 53متر غرفة نوم بإطلالة مميزة في الغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٦٨٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٦٦٬٥٢٥ جنيه

    شقة 62متر غرفة نوم بموقع مميز أمام سنزو مول

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٦٣٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦١٧٬٥٨٠ جنيه

    شقة 53متر بحديقة خاصة 23متر في موقع راقي

    متصدر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٦٨٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦١٧٬٥٨٠ جنيه

    شقة 53متر غرفة نوم بحديقة خاصة ومساحة مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٦٨٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٦٦٬٥٢٥ جنيه

    وحدة 62متر غرفة نوم مناسبة للسكن والاستثمار

    متصدر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٦٣٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٠٩٬٣٣٠ جنيه

    وحدة 53متر غرفة نوم بحديقة خاصة في موقع راقي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٦٨٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٩٦٦٬٥٢٥ جنيه

    شقة 62متر غرفة نوم بتصميم عصري ومساحة مريحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٦٣٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٢٨٨٬٧٠٠ جنيه

    شقة 62م غرفة نوم بالدور الأول – تصميم عصري

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٨٥٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٧٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة 62م غرفة نوم – مثالية للسكن والاستثمار

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ١٢٥٬٤٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٢٣٬٤٤٠ جنيه

    شقة 53م غرفة نوم بجاردن – هدوء وطبيعة خاصة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٩١٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٢٥٣٬٦٨٠ جنيه

    شقة 53م غرفة نوم – تصميم عملي ومثالي للسكن

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ١٣٦٬٨٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٥٣٬٦٨٠ جنيه

    شقة 82م غرفتين بجاردن خاص – هدوء وخصوصية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٨٨٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٨٨٬٧٠٠ جنيه

    شقة 62م غرفة نوم – الفخامة والمساحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٨٥٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٨٢٣٬٤٤٠ جنيه

    شقة للبيع بالقرب من سينزو مول 53م بجاردن

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٩١٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٨٢٣٬٤٤٠ جنيه

    شقة 53م أرضي بحديقة توفرلك الراحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٩١٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٢٨٨٬٧٠٠ جنيه

    شقة 62م بغرفة الدور الاول بالقرب من الخدمات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٨٥٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٠٦٬٠٨٧ جنيه

    شقة 87م غرفة و2 حمام بحديقة 121م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    2

    ٨٧ متر مربع

    ٦٤٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٢٨٨٬٧٠٠ جنيه

    شقة 62م تصميم ذكي لحياة مريحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٨٥٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٦٠٦٬٠٨٧ جنيه

    وحدة مميزة 87م بغرفة فندفية و2حمام

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    2

    ٨٧ متر مربع

    ٦٤٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

2