شقق 1 غرفة نوم للبيع في منتجعات الغردقة, صفحة 44

1,394 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٢٬١٩٨٬٦٢٥ جنيه

    LA GOUNA RESORT فى طريق الاحياء بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

    منتجع لاجونا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٨٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٣٩٧٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 47م تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٣٤٥٬٧٤١ جنيه

    كوندو للبيع في اخر الهضبه واول الممشى السياحي

    Hurghadians Property logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٥٩١٬٠٠٠ جنيه

    اختيار ذكي يبدأ من شقة 63م في الغردقة

    Hurghadians Property logo image

    ذا جراند, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفه 56م مطلة على البسين ببانوراما مجاويش

    Hurghadians Property logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٣٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية شقة 63م في قلب الغردقة بمقدم 15%

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٣٨٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في الممشى السياحي مساحته 45 متر مربع

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٩٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 45م تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٣٤٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم واحدة أنيقة – 1st Avenue

    Aka Group Real estate logo image

    الجادة الأولى الجهة الشمالية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٦٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم واحدة أنيقة – 1st Avenue

    Aka Group Real estate logo image

1

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٦٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة عصرية واسعة بتصميم أنيق75 متر-غرفه واحده

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة عصرية بمساحة 63 م² بتقسيم ذكي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٣٬١٧٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم بإطلالة حمام سباحة 63 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٩٤٨٬٠٠٠ جنيه

    مساحتك الخاصة تبدأ من شقة 64م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ريزورت فيرو كلوب سانت ماريا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٦٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٤٨٬٠٠٠ جنيه

    هدوء يومي مع شقة 64م وحديقة 10م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٦٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٩٠٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 63م بحديقة 10م في تريفانا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٤٦٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٤٤٧٬٦٠٠ جنيه

    امتلك 64م تطل على المسبح داخل تريفانا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٣٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٩٢٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 77م بعائد ايجاري مرتفع في تريفانا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٩٣٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة 81م بحديقة 15م في تريفانا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٤٨٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٦٩٢٬٠٠٠ جنيه

    مساحتك الخاصة تبدا من مساحة 92م في تريفانا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٩٢٧٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 77م تطل علي المسبح في تريفانا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٦٩٢٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدة 92م تطل علي المسبح في تريفانا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على المسبح | مامشا

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٩٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم واحدة بإطلالة على المسبح وتراس

    Homes Bay logo image

    ذا جراند, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٦٢٦٬٤٤٦ جنيه

    ستوديو 52م يطل علي البحر استلام فوري بمقدم 30%

    Hurghadians Property logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٨٨٬٩٧٠ جنيه/متر مربع